Takip Cihazları

Honeywell..

12.990,00 TL + KDV  11.500,00 TL + KDV

Yeni
% 11 İndirim
Heatmiser PRT-TS ..

7.500,00 TL + KDV  6.000,00 TL + KDV

Yeni
% 20 İndirim
Cats.i Takip Cihazı..

5.500,00 TL + KDV  4.500,00 TL + KDV

Yeni
% 18 İndirim
Fox-Sat..

5.000,00 TL + KDV  4.500,00 TL + KDV

Yeni
% 10 İndirim
Find Xone Cihazı..

5.250,00 TL + KDV  4.500,00 TL + KDV

Yeni
% 14 İndirim
Treyki Mini Takip Ci..

5.750,00 TL + KDV  4.500,00 TL + KDV

Yeni
% 21 İndirim

Günümüzde pek çok farklı maksatla kullanılan uydu takip cihazları ve kontrol sistemleri, mobil teknolojileri entegre gelişmiş cihazlardır. Bu cihazların kaliteli örneklerine sitemizden kolayca erişebilirsiniz. GPS kontrollü takip cihazları mobil hatlar ile çalışan takip cihazları ve kontrol sistemleri uygun fiyatlarla size ulaştırılmaktadır.

Günün ihtiyaçlarını karşılayan çözümleri ulaşın

Ulaştırma ve lojistik sektörü bakımından çok önem gösteren uydu takip cihazları ve kontrol sistemleri hem endüstriyel hem de bireysel olarak kullanılabilen tam bir modern çağ ürün ve hizmetler bütünüdür. Çağımızın en önemli ilkelerinden bir tanesi de takip edilebilirlik kontrol altında tutabilirliktir. Havacılık ve uzay teknolojilerinin gelişmesine paralel ortaya çıkmış uydu teknolojileri hem haberleşme hem de ilgili bir çok alanda devrim niteliğinde sonuçlar ortaya çıkarmıştır. Bu sonuçlar arasında günümüzde en yaygın şekilde kullanılan teknolojilerden bir tanesi de uydu takip cihazları ve kontrol sistemleridir. Bu sistemler sayesinde dünyanın neresinde olursanız olun ilgili cihazların yerleştirildiği araçları takip ve kontrol edebilir ve hem güvenliklerinden hem de ne durumda olduklarından daha emin olabilirsiniz.

Bu sistemlerin ortaya çıkardığı en önemli sonuçlarım başında güvenlik gelir. Özellikle büyük lojistik firmaları envanterlerinde çalışan çok fazla sayıda ulaşım aracının nerede olduklarını bu sistemler vasıtasıyla kontrol edebilir. Kontrol ve güvenlik mekanizmasının ötesinde uydu takip cihazları ve kontrol sistemleri sayesinde hizmetler daha ölçülebilir bir hal alır ve hizmette verimlilik artarak hem kullanıcıların bu hizmetlere ulaşması daha makul bir hale gelir hem de firmanın beklenmedik problemlerle karşılaşma ihtimali en aza indirilmiş olur. Endüstriyel kullanımı dışında bireysel olarak da taşınabilir mallarını daha güvende tutmak isteyen kullanıcılar bu sistemler sayesinde güvenlik tehditlerini en aza indirebilirler.

Kaliteli ürünleri en uygun fiyatlarla satın alın

Sitemizde sizlere sunduğumuz ürünlerin tamamı mümkün olan en uygun fiyat seviyesinde stoklarımıza dahil edilir. Uydu takip cihazları ve kontrol sistemleri de, aynı şekilde uygun fiyat politikası ile sizlere ulaştırılır. Sektör ortalamaları ile kıyaslandığında sağladığımız avantajlar da dikkate alınırsa, satın alacağınız ürünler size mükemmel koşullarla ulaşmış olacaktır. Müşterilerimize satın alma noktasında farklı ödeme yöntemlerini kullanabilme olanağını da sunmaktayız. Kredi kartları, banka kartları ve banka transferleri ile ödemelerinizi tamamlayabilir, ürünlerinize kolayca ulaşabilirsiniz.