114 Sure Kuran Okuyan Telefon

Mobil cihazların 90´ların başından beri süregelen gelişimi, günümüzde küçük bir bilgisayarın cebimize girmesi sonucunu ortaya çıkarmıştır. Günümüzde akıllı telefon olarak tabir ettiğimiz, işletim sistemi üzerine kurulu uygulama odaklı çalışan akıllı cihazlar, neredeyse herkesin cebinde yer alır. Hatta Akıllı telefonlar / Android olmaksızın, sosyal dünyaya entegre olabilmek de oldukça zordur. Zira artık hepimiz anlık mesajlaşma uygulamaları, sosyal medya uygulamaları ve cihaza yerleşik benzeri uygulamaları aktif bir şekilde kullanırız. Ayrıca internet altyapısını kullanmak da bu cihazlara sahip olarak mümkün olacaktır. Hayatımızı bütünüyle değiştiren mobil teknolojiler, geçmişte birkaç farklı yazılım üreticisi söz konusu olmuş olsa da, günümüzde Apple ve Google tarafından üretilen altyapıları üzerine kurulu olarak kullanıcılara sunulur. Android işletim sistemi olarak bilinen ve Google tarafından geliştirilen altyapı, halihazırda apple cihazlar dışındaki neredeyse tüm cihazlar üzerine kurulu işletim sistemidir. Yani Android cihazlar, dünyada mobil telefon kullanımında en yaygın teknolojiye sahiptirler. Akıllı telefonlar / Android sürümleri ile hemen her marka tarafından üretilir. Makinelerin temel fonksiyonları farklı olsa da, android işletim sisteminin sonunda özellikler hemen hemen aynıdır.

Android akıllı telefonlar

Android işletim sistemi, her ne kadar Google ücretsiz sunduğu bir sistem olsa da, telefon üreticileri tarafından makineleri Entegre edilme noktasında modifikasyon söz konusu olur. Üreticiler işletim sistemini kendi ihtiyaçlarına uygun biçimde değiştirerek, daha efektif hale getirir. Akıllı telefonlar / Android ürünler, farklı işlemci hızı ve bellek kapasitesine sahip ürünler olabilir. Işletim sistemi çalışma noktasında, bir baz konfigürasyonu gerektiriyor olsa da, halihazırda üretilen akıllı telefonların sahip oldukları sistem kapasitesi, bu sanırım oldukça üzerindedir.

Android; Samsung, Sony, Nokia, Huawei, Lg, Lenovo, Casper, Vestel, Xiomi ve benzeri tüm markalarda kullanılan işletim sistemidir. Kullanıcıların mobil akıllı cihazdan tüm beklentilerini karşılayabilen bu altyapı, cihazların üretiminde ek bir maliyeti ortaya çıkarmamasından dolayı, üreticiler tarafından tercih edilir. Biz stoklarımızda, yaygın biçimde tercih edilen akıllı telefonlar sunmaktayız. Android işletim sistemine sahip, pek çok marka ve model mobil cihaza sitemizden uygun fiyatlarla ulaşabilirsiniz. Yaygın biçimde tercih edilen popüler ürünlerin yanı sıra, butik ürünlere de bizim aracılığınızla erişebilmeniz mümkündür.