3D Yazıcılar

Replicator Mini..

90.000,00 TL + KDV  70.000,00 TL + KDV

Yeni
% 22 İndirim
Maker Bot Z18..

355.000,00 TL + KDV  330.000,00 TL + KDV

Yeni
% 7 İndirim
Maker Bot Repicator ..

210.000,00 TL + KDV  180.000,00 TL + KDV

Yeni
% 14 İndirim

Günümüzde 3d Yazıcılar, neredeyse kağıt üzerine baskı alan yazıcılar kadar popüler ürünler haline gelmiş durumdadır. Gerek endüstriyel tasarım ihtiyaçlarının karşılanması, gerek bilimsel araştırmaların yapılması gerekse diğer ihtiyaçlar için bu ürünler efektif ve aktif şekilde kullanılmaktadır. Tabii teknolojinin ulaştığı seviye ürünlerin son derece ekonomik faaliyetlerle satın alınabilmesi Nisa ağladığından, ürün daha yaygın bir kullanıcı kitlesine ulaşabilmektedir. Bizim sizlere sunduğumuz 3d Yazıcılar, sektörün genel-geçer kabul gören ürünleri olup, piyasada satılan Diğer ürünlerle aynı standartlarda yer alır. Sitemiz mümkün olan en uygun fiyatlarla müşterileri buluşturma felsefesi üzerine kurulu olduğundan, bizden ürün tedarik noktasında avantaj elde etmez söz konusudur.

3D Yazıcı nedir?

İsminden de Anlaşılacağı gibi 3D Yazıcı; üç boyutlu baskı alan bir cihazdır. CAD ve CAM yazılımları ile hazırlanan tasarımların, makinenin haznesinde cisim olarak ortaya çıkarılmasını sağlayan modern inşa cihazıdır. Makine; baskı materyali olarak kullandığı plastik ve benzeri ham maddeleri, yazılımdan kendisine gelen talimat doğrultusunda eriterek cisme dönüştürür. Esasında bu fonksiyon geçmişte kalıp makinaları tarafından gerçekleştirilen işlemin modern türüdür. 3D yazıcılar, günümüzde evlerde dahi, bu tür baskıların yapılabilmesini mümkün kılar.
3D Yazıcı, kağıt üzerine baskı alan bir yazıcı türü değildir. Kısmen endüstriyel bir ürün olarak kabul edilen bu ürün, elbette evlerde de kullanılabilen bir ürün olarak tanımlanır fakat cihaz cisimlerin baskı materyali kullanılarak ortaya çıkarıldığı bir cihaz olduğundan, esasında konvansiyonel kullanım için değil mühendislik ihtiyaçlar için daha uygundur.

3D yazıcılar bunun yanında, örneğin takı tasarımcıları için de, son derece uygun bir üründür. Plastik kullanarak küçük ürünlerin tasarımlarını yapanlar bu ürünleri kullanarak kolayca sonucu ulaşabilirler. Sitemizde, farklı markalara ait farklı fonksiyonları bulunan üç boyutlu printer ürünlerine kolayca ulaşabilirsiniz. Sizlere bu ürünleri en uygun fiyatlarla ve ödeme seçenekleri ile sunuyor ve ihtiyaçlarınızı kolayca karşılayabilmenizi sağlıyoruz. 3D yazıcılar kategorisinde bulunan ürünleri inceleyip, hemen satın alabilir güvenli ödeme sistemi ile ödeme yaptıktan sonra ürününüzün adresinize gönderilmesini sağlayabilirsiniz. Tüm ürünlerimiz resmi distribütör garantisi altında olup, herhangi bir mağazadan aldığımız güvenilirlik standartlarına sahiptir.