Yazıcı / Tarayıcı / Fotokopi Ürünleri

Canon Scan Front 220..

9.950,00 TL + KDV  9.250,00 TL + KDV

Yeni
% 7 İndirim
Canon Pıxma MP190..

700,00 TL + KDV  550,00 TL + KDV

Yeni
% 21 İndirim
Epson Stylus SX 51..

1.399,00 TL + KDV  1.100,00 TL + KDV

Yeni
% 21 İndirim
Panasonic KX-P3196..

1.200,00 TL + KDV  950,00 TL + KDV

Yeni
% 20 İndirim
Epson Stylus DX 9400..

3.300,00 TL + KDV  2.850,00 TL + KDV

Yeni
% 13 İndirim

Hayatımızın her alanında ihtiyacımız olan Yazıcılar, www.milliurunler.com adresinde sizlere en uygun koşullarla sunuluyor. Yeni nesil teknolojiler, uygun fiyatlı ürünler ve ihtiyacınız olan diğer tüm ürünlere sitemizden ulaşabiliyorsunuz. Bir çok ürüne ulaşabildiğiniz alışveriş platformunuz, her gün güncelleniyor ve her geçen gün size daha kapsamlı bir seçim alanı sunuyor.

Yazıcı teknolojileri günümüzde iki boyutlu yazıcılar ve üç boyutlu yazıcılar olarak iki ana başlık altında toplanabilirler. Henüz çok yeni bir teknoloji olmasına rağmen çok hızlı gelişme gösteren ve endüstriyel üretim koşullarında devrim niteliğinde dönüşümlere yol açan 3 boyutlu yazıcılar kullanılan malzemenin niteliğine göre çok farklı standartlarda ve ebatlarda baskı verebilirken geleneksel model olarak 2 boyutlu standart yazıcılar, dijital ortamda üretilmiş metin, resim ve çeşitli görsel malzemelerin kağıt üzerine aktarılması işlemini gerçekleştiren baskı araçlarıdır. Standart 2 boyutlu yazıcı artık hemen her kişinin erişimine ve kullanımına açık, kolay çalışan bir mekanizmaya sahipken yeni nesil 3 boyutlu yazıcılar daha kompleks bir mekanizmaya sahip olmaları yüzünden, belirli bir uzmanlık düzeyi gerektiren ve herkes tarafından kullanılamayan baskı araçlarıdır.

Birçok farklı markanın ürettiği ve renki renksiz versiyonları da bulunan yazıcıların fiyat aralıkları marka ve modellere göre çok ciddi değişiklik gösterebilmektedir. Ev ve ofis ortamlarında çeşitli büyüklüklerde ve işlem hızlarına sahip bu cihazların tarayıcı ve fotokopi makinası özelliği barındıran modelleri olduğu gibi sadece çıktı verme fonksiyonu bulunan nispeten daha eski modeler hala yaygın olarak kullanılmaktadır. Dijital ortamda verimli bir şekilde çalışamayan ve kağıt üzerine baskı ihtiyacı hisseden insanların sıklıkla kullandıkları yazıcılar, içerdikleri teknolojik fonksiyonlar bakımından giderek daha da gelişmekte ve hem yazılım hem de donanım bakımından yeni niteliklere kavuşarak gelişmektedirler.

Yazıcılar, sitemizde en iyi fiyatlarla sizlere sunulmaktadır. Ürünlerimizin kalite standartları, markaları ile doğru orantılı olarak orijinal standartlara sahiptir ki, sizlere farklı segmentlerde birçok ürünü sunmaktayız. Dilediğiniz ürünü satın alarak hemen kullanmaya başlamak için Yazıcılar kategorimizi incelemeniz yeterli.  Dilediğiniz ürünü sepete ekleyip hemen satın alarak, uygun fiyat ve yüksek kaliteyi, kredi kartı veya banka transferi ile satın alabilirsiniz.