Okuyan Dijital Kalemler

Dijital Kalem..

5.150,00 TL + KDV  4.500,00 TL + KDV

Yeni
% 12 İndirim
Ting Okuyan Kalem..

4.250,00 TL + KDV  3.500,00 TL + KDV

Yeni
% 17 İndirim
Kuran Okuyan Kalem..

4.250,00 TL + KDV  3.800,00 TL + KDV

Yeni
% 10 İndirim

Kalemler her ne kadar yazı yazmak için icat edilmiş aletler olsalar bile teknolojik gelişmelerin aletler üzerinde yarattığı tahmin edilemez derecede büyük dönüşümler sonucu günümüzde en az yazı yazan kalemler kadar okuyan kalemler de yaygın bir hale gelmiştir. Teknoloji handikaplı insanların problemlerini çözmek için uğraşıp duruyorken eskiden büyük engeller yaratan birçok sorun günümüzde ya tarihin tozlu raflarına karışıp gitmiş ya da her geçen gün çözümüne bir adım daha yaklaşılan bir hal almıştır. Okuyan kalemler de bu ürün grubuna dahil bir ürün olarak özellikle görme engelli insanlar için büyük kolaylık yaratan bir ürün olarak piyasaya sürülmüştür.

Bir diğer özelliği yazılan metnin herkes tarafından okunabilmesinin önüne geçmek olan okuyan kalemler farklı formatlarda yazıların şifrelenerek sadece istenilen veya onaylanan insanlar tarafından okunabilir hale gelmesine de olanak sağlamaktadır. İnsanların en eski iletişim biçimlerinden bir tanesi olan yazılı iletişim alanında yeni bir dönemin başlangıcını tetikleyen okuyan kalemler vasıtasıyla insanlar yazı yazma ve yazıyı okuma arasında yeni bir köprü kurmuşlar ve yazı yazdığımız aletin kendisinin aynı zamanda okumaya da olanak vermesiyle bütünleşik bir yapı ortaya konmuştur. Özellikle görme engelli insanların hayatında büyük kolaylık yaratan bu aletlerden edinmek isteyenler ya da ihtiyacı olanlar hemen ilgili kategoriden farklı format ve fiyatlardaki ürünlerimiz arasından kendilerine en uygun olanı seçerek bu üründen edinebilirler.

Benzersiz ürünlere uygun koşullarla ulaşın

Sitemizde, geleneksel mağazalarda bulunmayan birçok ürüne kolayca ulaşabilirsiniz. Okuyan kalemler, her mağazada kolaylıkla erişebileceğiniz ürünler değildir. Biz sektör standartlarının dışında ve üzerinde bir hizmet prosedürü tercih ederek, nadir ürünleri de sizlere sunarız. Tabii bunu yaparken uygun fiyat ve ödeme koşullarını sizlere arz etmek de, misyonumuz içerisinde yer alır. Sitemizdeki ürünleri, rekabet koşullarına göre değil maliyetlerine göre fiyatlandırır, uygun fiyatları size bu sayede sunabiliriz. Sahip olduğumuz yüksek sürüm kapasitesi ile en düşük fiyatlarda dahi verimlilik elde ettiğimizden, fiyatları uygun tutulması noktasında herhangi bir problem yaşamayız. Satın alma koşullarında da size çeşitli alternatifleri sunarız. Hemen alışverişe başlayıp, kaliteli ürünleri uygun fiyatlarla kolayca satın alabilirsiniz. Binlerce mutlu müşterimiz içerisinde sizi de görmekten memnuniyet duyarız.