Modemler

SRobotics ..

2.100,00 TL + KDV  1.850,00 TL + KDV

Yeni
% 11 İndirim
Zyxel..

5.000,00 TL + KDV  4.000,00 TL + KDV

Yeni
% 20 İndirim
Air 5760 Fiber İnter..

8.000,00 TL + KDV  6.500,00 TL + KDV

Yeni
% 18 İndirim
TP-Link ..

4.800,00 TL + KDV  4.350,00 TL + KDV

Yeni
% 9 İndirim

Her geçen gün gelişen bilgisayar teknolojisini yakalamak ve çağın gerisinde kalmamak için ihtiyacınız olan Yeni nesil bilgisayarlar sitemizde sizi bekliyor. Mükemmel fiyatlarla dünyanın teknolojisi bu adreste hizmetinizde…

Tek yapmanız gereken Yeni nesil bilgisayarlar kategorimize girip, teknolojinin son harikalarından dilediğinizi sepetinize eklemek. Ürünleri resmi garanti koşulları ile sizlere sunuluyor ve garanti süreleri taahhüt ediliyor. En yeni teknolojilere en uygun fiyatlarla erişmek de size düşüyor.

20. yüzyılın ortalarında keşfedilen ve ilk haliyle yazılım bakımından çok zayıf donanım bakımından ise çok hantal olan ilk bilgisayarlara nazaran yeni nesil bilgisayarlar adeta bilim kurgu ürünleri gibi hayatımızın her alanının içine girmişlerdir. Ekonomik, politik, sosyal, kültürel ve hatta politik hayatın birçok noktasına etki eden ve dönüştüren bilgisayar teknolojileri günümüzde hala üzerinde en çok çalışılan ve endüstriyel değeri en büyük olan icat olarak hayatımızdadır. Alan Turing’in kendi ismiyle anılan Turing testinden ilham alınarak üretilen ilk bilgisayardan günümüze bu teknolojinin gelişimi dudak uçuklatacak cinstendir. Günümüzde hemen herkesin çeşitli düzeylerde kullanabildiği kişisel bilgisaylar olduğu gibi ileri teknoloji ürünü ve hala üzerinde çalışmaların devam ettiği yüksek teknolojili bilgisayarlar da bulunmaktadır.

Quantum Bilgisayarlar

Hepimizin aşina olduğu kişisel bilgisayarların en temel özelliği sadece 2 fonksiyonlu bir tabanda çalışıyor olmasıdır. Yani bir başka deyişle, sıradan bir kişisel bilgisayarda yaptığımız her işlem 0 ya da 1 komutları arasında cereyan eden bir işlemdir. Bilgisayar bir komutu önce bu eylem cinsinden kendi diline çevirir ardından yine bizim vereceğimiz komuta uygun olarak talep edilen işlemi gerçekleştirerek tekrar bizim kullandığımız dile dönüştürerek bize geri yansıtır. Geleneksel bilgisayarın bu iki komutlu çalışma prensibini reddederek daha çok fonksiyonlu ve çok daha gelişmiş işlem yeteneklerine sahip olarak dizayn edilmiş quantum bilgisayarlar yeni nesil bilgisayarlar arasında en göze çarpan ürünlerdir.

www.milliurunler.com Yeni nesil bilgisayarlar kategorisinde, size sektörde kolaylıkla ulaşılmayacak ürünleri sunar. Pek çok firmanın stoklarına almadığı ürünleri biz sizin için hazır bulundururuz. Hemen ürünlerimizi satın alabilir, kredi kartına taksitle işlem yapabilir veya dilerseniz nakit ödeme avantajlarını banka transferi ile elde edebilirsiniz.