Uzaklık ve Mesafe Ölçerler

GLM 150 Lazerlik Uza..

21.500,00 TL + KDV  19.750,00 TL + KDV

Yeni
% 8 İndirim
PLR50 Lazer Metre..

12.000,00 TL + KDV  9.950,00 TL + KDV

Yeni
% 17 İndirim
GLL 2-25 BM Lazer Me..

5.900,00 TL + KDV  4.950,00 TL + KDV

Yeni
% 16 İndirim
Bosch DLE 40 Lazer M..

8.000,00 TL + KDV  6.900,00 TL + KDV

Yeni
% 13 İndirim
Tim 99 Lazer Metre..

5.900,00 TL + KDV  4.900,00 TL + KDV

Yeni
% 16 İndirim
Dijital Uzaklık Ölçe..

11.000,00 TL + KDV  9.500,00 TL + KDV

Yeni
% 13 İndirim

Yüksek teknolojili ürünler arasında yer alan tarama ve ölçüm cihazları, endüstriyel ihtiyaçlar ve akademik ihtiyaçlar için kullanılabilecek nitelikli ürünlerdir. Bu ürünleri mümkün olan en yüksek kalite standartlarında tercih etmeniz gerekir. Kalibrasyon ve verimlilik bakımından ürünün kalitesi doğrudan sonuçlarını etkilemektedir. Bir sitemizde size bu amaçla en verimli biçimde kullanabileceğiniz cihazları uygun fiyatlarla ve ödeme koşulları ile arz etmekteyiz.

Görüntüleme sistemlerinim yaşadığı hızlı gelişmelerle birlikte tarama ve ölçüm cihazları alanında da büyük gelişmeler yaşanmış bu alanda birçok yeni ileri teknoloji ürün ortaya çıkarak kullanıcı ihtiyacına en uygun çözümleri sunan aletler piyasaya sürülmüştür. Birçok farklı formatta ve farklı amaçlar için kullanılan tarama ve ölçüm aletleri hemen her şeyin çok daha efektif bir şekilde yapılmaya çalışıldığı çağımızın modern üretim koşullarında özellikle ürün üretmek ya da imal etmek için uğraşan üreticilerin en yoğun kullandıkları cihazlar olarak karşımıza çıkmaktadırlar. Herhangi bir ürünü daha efektif bir şekilde imal edebilmenin yolu çok detaylı ve doğruluğu kesin verilere sahip olmaktan geçtiği için bu verileri elde etmeye yarayan cihazlar da üreticiler açısından oldukça önemli hale gelmişlerdir.

Tıp, kimya, tarım, organize sanayi, biyomedikal vb. Sektörlerde oldukça yaygın olarak kullanılan tarama cihazları üzerinde işlem yapılacak yüzeyin daha detaylı ve ölçülebilir verilerini sunması bakımından oldukça önemli cihazlardır. Taranabilir yüzeylerin yapıldığı maddeyle alakalı olarak kullanılması gereken görüntüleme teknolojisi değiştiği için hem tarama hem de ölçüm aletlerinde ihtiyacın doğru saptanabilmesi istenilen sonuca ulaşmak açısından oldukça önemlidir. Tarama ve ölçüm cihazları için ihtiyaç duyabileceğiniz yan ekipmanlar ve yedek parçalar da dahil olmak üzere ihtiyaçlarınıza en doğru çözümü bulabilmek ve ürünlerinize hızlı bir şekilde ulaşmak için siz de hemen ilgili ürün grubumuzu inceleyebilirsiniz

Doğru sonuçlara kaliteli cihazlarla ulaşın

Tarama ve ölçüm cihazları; doğru sonuçları vermemeleri halinde hiçbir anlam ifade etmezler. Bunun için biz size sektörün en kaliteli ürünlerini sunarız. Satın alma noktasında bütçenizi zorlamayacak taksitlendirme avantajları ile birlikte uygun fiyatlara sahibi olarak yüksek fayda elde edebilmeniz mümkündür. Satın almak için tek yapmanız gereken, kategorimizi inceleyip ihtiyacınız olan ürünü sepetinize eklemektir. Satın alma esnasında kullanacağınız ödeme tipini tercih ederek kolayca işleminiz tamamlayabilir, ürünlerinizin kargo ile adresinize gönderilmesini sağlayabilirsiniz.