Hem Sözlük Hem Çeviri Bilgisayarı

Voice Travel Mate/11..

1.100,00 TL + KDV  800,00 TL + KDV

Yeni
% 27 İndirim
Hem Sözlük Hem Çevir..

880,00 TL + KDV  500,00 TL + KDV

Yeni
% 43 İndirim

Özellikle üniversite öğrencileri için çok kullanışlı ve önemli cihazlar olan elektronik sözlükler ve bilimsel hesap makineleri içinde barındırdıkları fonksiyonlar, üretildiği malzemeler, kullanım kolaylığı ve dayanıklılık gibi birçok farklı kritere göre değişiklik göstermektedirler. Sözel disiplinlerdeki öğrenciler için birçok farklı dil seçeneğini içinde barındıran elektronik sözlükler, sayısal disiplinlerdeki öğrenciler için ise ileri düzey hesaplamalar yapabilmelerine olanak sağlayan bilimsel hesap makineleri öğrencilerin eğitim ve öğretim hayatında büyük kolaylıklar sağlamaktadır. Bu aletler eğitim öğretim sürecini kolaylaştırmakla birlikte öğrenimin daha kalıcı hale gelmesine de yardımcı olmaktadırlar. Yabancı dilde çok güzel bir yazı yazması gereken fakat kelime dağarcığı yetersiz olan ya da önemli bir bilimsel denklem üzerinde çalışan fakat hesaplamaların çokluğu nedeniyle hatalar yapan ve bir türlü doğru çözümlere ulaşamayan öğrencilerin ihtiyaçlarına birebir çözüm getiren bu aletlere ulaşmak artık çok kolay.

Öğrenciler haricinde dil öğrenmek için uğraşan ya da meslekleri gereği bilimsel hesaplamalar yapmaları gereken mühendis, mimar vb. Meslek grupları içinde oldukça kullanışlı cihazlar olan elektronik sözlükler ve bilimsel hesap makinelerine ulaşmak için hemen ilgili kategoriye tıklayabilir ve ihtiyacınız olan ürünleri firmamız güvencesiyle edinebilirsiniz. İhtiyacınıza en uygun ürünleri avantajlı fiyatlarla ve hızlıca edinebilmek için hemen harekete geçin. Ne kelime dağarcığınızın yetersiz olması ne de hesaplamaların çokluğu önünüzde engel olmadan kendinizi geliştirmeye devam edebilirsiniz.

Hayatınızı kolaylaştıran ürünleri en uygun fiyatlarla sizlere sunan www.milliurunler.com Elektronik sözlükler - bilimsel hesap makineleri kategorisinde de size benzersiz ürünleri uygun fiyatlarla sunuyor. Satın almak için farklı ödeme kanallarını kullanabileceğiniz ürünlerimizi farklı kalite standartlarında size sunarak dilediğinizi tercih edebilmenizi sağlıyoruz. Bizim için öncelik; uygun fiyata kaliteli ürün satın almanız olduğundan, size sunduğumuz ürünlerin niteliklerine öncelikle dikkat ediyoruz. Elektronik sözlükler - bilimsel hesap makineleri kategorimizden, dilediğiniz ürünü hemen sipariş edebilirsiniz. Ürünlerimiz maksimum kalite standartlarında ve ihtiyacınızın tam karşılığı olarak size sunulacaktır. Sitemizden kredi kartı veya banka kartları ile alışveriş yapabilirsiniz. Bunun yanında dilerseniz EFT ve Havale gibi elektronik transfer yöntemlerini de kullana bilirsiniz. Ürünleriniz en kısa zamanda hazırlanarak adresinize gönderilecektir.