Akıllı Kapı Zilleri

Darbe Ve Titreşim Al..

1.800,00 TL + KDV  1.500,00 TL + KDV

Yeni
% 16 İndirim
Skybell/Ayrıntılı..

22.000,00 TL + KDV  19.500,00 TL + KDV

Yeni
% 11 İndirim
Zmodo/Hareket Algıla..

8.000,00 TL + KDV  6.500,00 TL + KDV

Yeni
% 18 İndirim
Ring/Görüntü Algılam..

23.900,00 TL + KDV  21.500,00 TL + KDV

Yeni
% 10 İndirim
VTech Akıllı Kapı Zi..

9.000,00 TL + KDV  7.500,00 TL + KDV

Yeni
% 16 İndirim

Güvenlik, son zamanlarda artan oranda ciddi bir ihtiyaçtır. Evlerimiz ve ofislerimiz için yalnızca çelik kapılar ve Demir Parmaklıklar güvenlik ihtiyacını karşılamak için yeterli olmamaktadır. Farklı seviyelerde Alarm ve güvenlik sistemleri kurarak, hem caydırıcı hem de olay anında tepki veren bir mekanizmayı yapıya entegre etmemiz, neredeyse zorunludur. Güvenlik kaynaklarının ifadelerine göre, yapıları girilmez olarak kabul etmek doğru değildir. Hırsızlık halinde, yapının hangi giriş engelleme donanımı ile donatılmış olduğu büyük bir anlam ifade etmez. Kötü niyetli kişiler, bu alanda uzmandır ve herhangi bir donanımı kolayca açıp, yapıya girebilirler. Ancak Alarm ve güvenlik sistemleri etkisiz hale getirilmeleri neredeyse imkansız olan donanımlar olduğundan, hırsızların bu sistemi aşabilmesi neredeyse imkansızdır. Alarm bulunan yapılar da hırsızlık oranı çok düşük olduğu gibi, bu yapılarda hırsızlık halinde ani müdahale yapılabilmesi de mümkün olacaktır.

Yüksek kaliteli Alarm ve güvenlik sistemleri

Alarm ve güvenlik sistemleri, sektörde pek çok farklı modeliyle tüketicilere sunulur. Açıkça ifade etmek gerekirse bazı ürünlerin hiçbir fonksiyonu yoktur. Bunun yanında elbette zaten fonksiyonlu bulunmayan caydırıcı amaçlı kullanılan sahte kameralar ve güvenlik ekipmanları da söz konusudur. Ancak tüketicilerin gerçek anlamda fayda elde edebilmesi için, çok yüksek olmayan giriş maliyetleri ile alarm donanımları ve kamera sistemleri kurdurmaları, bunu yaparken mümkün olduğunca makul kalite seviyesindeki ürünleri tercih etmeleri gereklidir.

Alarm güvenlik sistemleri, kartlı geçiş sistemleri ve kamera sistemleri gibi pek çok güvenlik donanımına sitemiz üzerinden kolayca ulaşabilirsiniz. Sizin için sunduğumuz ürünler, ortalama kalite standartların üzerinde ancak ortalama fiyatları altında arz edilir. Gerçek ürünlerin yanında dilerseniz caydırıcı maksatlı kullanmak üzere, sahte kamera gibi ürünlere de çok uygun maliyetlerle ulaşabilirsiniz. Can ve mal güvenliğinizi garanti almak adına atacağınız en önemli adım; kuşkusuz alarm ve güvenlik sistemleri kurmak olacaktır. Bu noktada sitemiz size ihtiyacınız olan her donanımı sunmakta, kendi Güvenlik sisteminizi uygun fiyatlarla oluşturabilmeniz için size destek vermektedir. Kaliteli ve distribütör garantisi altındaki ürünlerimize, uygun fiyatlar ve ödeme koşulları ile hemen sahip olabilir, güvenli ödeme sistemi ile ödeme yaparak ürünlerinizin kapınıza kadar gelmesini sağlayabilirsiniz.