Barkod Okuyucular

Perkon Barkod Okuyuc..

14.990,00 TL + KDV  12.500,00 TL + KDV

Yeni
% 16 İndirim
Youjie Lazer Barkod ..

7.950,00 TL + KDV  6.800,00 TL + KDV

Yeni
% 14 İndirim

Özellikle perakende satış yapılan mağazalarda, ürünlerin kodlanması evrensel yöntemler ile gerçekleştirilir. Tüm ürünlerin ülke bazında ve global bazda geçerli Barkodları bulunur. Bu kodlama yöntemini kullanarak, mağaza içerisinde Stok kontrolü yapabilir ve satışlarınızı barkod okuyucu cihazlar ile kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Böylece operasyonel faaliyetler kolaylaşırken hata yapma olasılığı da ciddi şekilde düşecektir. Barkod okuyucu ve yazıcılar bu nedenle mağazalar için çok önemli donanımlardır. Üzerinde barkodu bulunmayan ürünler için Dilerseniz Yazıcı kullanarak barkod oluşturabilir, karekod gibi sistemleri mağazanızda kullanabilirsiniz. Yazar kasalara da entegre edilebilen barkod sistemleri ile çok hızlı ödeme alabilir tüm süreçlerinizi dijital olarak takip edebilirsiniz.

Kaliteli Barkod okuyucu ve yazıcılar

Günümüzde küçük dükkanlar dahi barkod sistemini aktif şekilde kullanır. Mağaza stoklarının takip edilmesini bir yazılım üzerinden gerçekleştirmek çok daha etkili bir yöntemdir. Binlerce ürün bulunduğu bir mağazada anlık olarak stok takip etmek, insan eliyle oldukça zor bir yöntemdir. Oysa Barkod okuyucu ve yazıcılar kullanarak kodladığınız ve satın alma sırasında sisteme girdiğiniz ürünleri, satarken barkod okuyucular kullanarak satış yapmanız durumunda, ürün yazılımdaki stok miktarından otomatik olarak düşecek ve tükenme noktasında derhal bilginiz olacaktır. Ayrıca barkod sistemi ile takip edilen stoklar, doğrudan muhasebe sistemine yansıyacağından, mali ve Finansal noktada da ciddi bir avantaj elde edilir.

Barkod okuyucu ve yazıcılar, kullanım alanı sınırı bulunmayan ürünlerdir. Yalnızca mağazalarda stok takibi için değil, pek çok noktada özel ihtiyaçları karşılamak için de barkod okuyucular ve barkod yazıcılar kullanılabilir. Bu noktada projelendirme, iş yeri sahibinin tercihine göre yapılabilir. Zira barkod yalnızca fiyat ve stok bilgisi içermek durumunda değildir. Hizmetler de kodlanabilir ve bunun üzerinen işlem yapılabilir. Bunun bir örneği olarak halihazırda hastanelerde evraklar üzerine yapıştırılan Barkodların okutularak işlem yapılması gösterilebilir.

Sitemiz, herhangi bir ihtiyaç için kullanacağınız Barkod okuyucu ve yazıcılar noktasında Size destek vermektedir. Farklı marka ve modelleri bulunan ürünler yine farklı ihtiyaçlar için kullanılabilecek tasarımlarla sizlere sunulur. Sitemizden satın alacağınız ürünler resmi üretici veya distribütör garantisi ile sunulduğundan, herhangi bir risk söz konusu olmaksızın ürünleri satın alabilmeniz mümkündür.