Yeni Nesil Yazar Kasalar

VX675 ECR Pos..

8.750,00 TL + KDV  6.000,00 TL + KDV

Yeni
% 31 İndirim
Hugin..

22.500,00 TL + KDV  19.000,00 TL + KDV

Yeni
% 15 İndirim
Vera Delta..

25.990,00 TL + KDV  22.500,00 TL + KDV

Yeni
% 13 İndirim
Profilo S900 ECR..

24.500,00 TL + KDV  21.000,00 TL + KDV

Yeni
% 14 İndirim
Profilo YK-8200..

16.500,00 TL + KDV  14.000,00 TL + KDV

Yeni
% 0 İndirim
Profilo Verifone VX6..

15.500,00 TL + KDV  13.000,00 TL + KDV

Yeni
% 16 İndirim
İngenico İDE 280..

24.990,00 TL + KDV  20.000,00 TL + KDV

Yeni
% 19 İndirim
Hugin..

11.000,00 TL + KDV  9.000,00 TL + KDV

Yeni
% 18 İndirim

Yeni nesil yazar kasalar - POS cihazları

Tahsilat sistemleri işletmelerin vazgeçilmez araçları arasında yer alır. Kredi kartları ile tahsil edilen ödemeler, kesilen adisyonlar, müşterilerin takibi için kullanılan dijital ara yüzler bu cihazlar arasında yer alır. Yeni nesil yazar kasalar, geleneksel yazar kasalardan oldukça farklı standartları sahiptir. Günümüzde kullandığımız bu cihazların neredeyse tamamı barkod okuyabilme özelliğine sahiptir. Ayrıca yazar kasaların, bilgi teknoloji cihazları ile Entegre çalışması da, ön muhasebe sisteminin destek unsurlarından bir tanesidir. Stok takibinin kolayca yapılabilmesini sağlayan bu entegrasyon, yeni nesil cihazların tamamında mevcuttur. Pos cihazlarında ise restoran otomasyon sistemleri ve tahsilat sistemleri olmak üzere iki farklı parametre bulunur. Restoran otomasyon sistemleri, geçmişte kullanılan adisyon fişi uygulamasını tamamen ortadan kaldırıp, tüm işlemlerin dijital ortamda yapılabilmesini sağlamış teknolojilerdir. Tahsilat için kullanılan pos sistemleri ise bankacılık araçlarına doğrudan erişimi bulunan bunun yanındaki ve türleri yazar kasa olarak da kullanılabilen ürünlerdir.

Gelişmiş takip ve kontrol sistemleri

Stok kontrolü ve ön muhasebe genel olarak ciddi bir problemdir. Yeni nesil yazar kasalar ve pos cihazları, işletmelerin bu sorunu açmaları noktasında birinci seviye çözüm araçlarıdır. Örneğin bir mağazanın stokları stok takip yazılımına girildikten sonra çıkışlar yine bu yazılımı Entegre olan yeni nesil yazar kasalar ile kolayca takip edilebilir. Ciro bilgileri, yapılan satışlar, iadeler, kullanılan ödeme yöntemleri ve diğer pek çok bilgi yeni nesil yazar kasalar tarafından Birkaç saniye içerisinde kullanıcıya sunulabilir.

Aynı durum POS cihazları için de geçerlidir. Restoranlarda kullanılan POS cihazları, adisyonların dijital olarak takibinin yapılabilmesine imkan tanır. Böylece örneğin; günlük ne kadar hizmetin verildiğini anlamak için birkaç tuşa basmak yeterli olmaktadır. Yine tahsilat noktasında Bu cihazlar yeni nesil yazar kasalara saniyeler içerisinde doğru bilgi ulaştırarak sorunsuz bir süreci mümkün kılar. Son yasal düzenlemeler ışığında, tahsilat için kullanılan pos sistemlerinin yeni nesil POS cihazları ile değiştirilmesi zorunlu hale gelmiştir. Aynı zamanda bir kolaylıkta olan, hiç kesebilme özelliğine sahip yani bir taraftan da yazarkasa olarak kullanılabilen POS cihazları günümüzde sektör standardıdır.

Uygun fiyatlar ve maksimum kalite standartları

Firmamız işletme araçlarından olan yeni nesil yazar kasalar ve POS cihazları noktasında sizlere en nitelikli ürünleri tercih edebilme olanağını sunmaktadır. Bununla birlikte tüm ürünlerimiz uygun fiyatlarla ve ödeme koşulları ile sizlere ulaştırılmaktadır. Ürünlerimizi kredi kartlarınızla veya banka kartlarınızla satın alabilir, ücretsiz kargo ve diğer satın alma avantajlarımızdan faydalanabilirsiniz.