Sütyen ve Külot Takımları

Kırmızı Sütyen Takım..

1.200,00 TL + KDV  850,00 TL + KDV

Yeni
% 29 İndirim
Beyaz/Straples Sütye..

1.100,00 TL + KDV  750,00 TL + KDV

Yeni
% 31 İndirim
Korseli Beyaz Takım..

1.100,00 TL + KDV  850,00 TL + KDV

Yeni
% 22 İndirim
Çiçek Desenli Sütyen..

950,00 TL + KDV  750,00 TL + KDV

Yeni
% 21 İndirim
Kırmızı Transparan D..

950,00 TL + KDV  750,00 TL + KDV

Yeni
% 21 İndirim
Leopar Desenli Sütye..

1.100,00 TL + KDV  850,00 TL + KDV

Yeni
% 22 İndirim
Pamuklu Sütyen Pembe..

950,00 TL + KDV  750,00 TL + KDV

Yeni
% 21 İndirim
Altın Rengi Sütyen+K..

950,00 TL + KDV  750,00 TL + KDV

Yeni
% 21 İndirim
Siyah 3 Büzgülü Siya..

950,00 TL + KDV  750,00 TL + KDV

Yeni
% 21 İndirim
Siyah 2 Klasik Sütye..

900,00 TL + KDV  750,00 TL + KDV

Yeni
% 16 İndirim
Kom Siyah1+Külot..

1.100,00 TL + KDV  750,00 TL + KDV

Yeni
% 31 İndirim

Hanımlar özel ihtiyaçları bir arada topladığımız bayan ürünleri kategorimiz, birçok farklı ürünü kapsayan geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Hanımların ihtiyacı olan ürünler, en kaliteli türleri ile bu kategorimizde sınıflandırılmıştır. Satın almak istediğiniz ürünleri kolayca sepetinize ekleyerek, güvenli bir şekilde satın alabilir ve yerinizden kalkmadan adresinize gönderilecek ürünler ile hem konfor hem de ekonomi faydası elde edersiniz.

Hanımlara Özel Ürünler

Bayan ürünleri erkek ürünlerine göre her zaman daha fazla çeşitlilik gösterir. Gerek Kozmetik gerek sağlık gerek kişisel bakım gerekse tekstil ürünleri başta olmak üzere bayan ürünleri birçok farklı ürün grubunu içinde barındırır. Bayanların güzellik ve şıklık için ihtiyacı olan birçok ürün grubu bayan ürünleri altında sınıflandırılabilir. Bayanların güzelliklerini taçlandıracak birçok çeşitte ürün için sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Bayanlar her zaman kendilerini güzel görmek isterler. Bu bakımdan ihtiyaçları olan birçok ürün vardır. Bazen kendileri bazen de aileleri ya da arkadaşları için hediye amaçlı sık sık alışveriş yapan bayanlar, genellikle zor beğenirler ve beğenilerine uygun olan ve makul fiyatlı ürünler bulmakta zorlanırlar.

Bayan ürünleri
doğası gereği güzelliği ve kusursuzluğu ön plana çıkarması gereken ürünlerdir. Bayan müşterilerimize sunduğumuz bütün ürünlerimiz bu hassasiyetle üretilmekte olup, ürünlerimizi kullanan bayanların ürünlerimizi beğeneceklerine eminiz. Siz de bu kategorideki ürünle çeşitlerimizi görmek için hemen ilgili kategoriye tıklayarak bir çok farklı çeşitteki ürün envanterimizden dilediğiniz ihtiyacınız olan ürünleri tedarik ederek bu güzel ürünlerden faydalanabilirsiniz. Aradığınız ya da ihtiyacınız olan ürünleri muhakkak bulacağınız bu kategori içindeki ürünler birçok farklı ilgi ve beğeni grubuna hitap ettikleri gibi fiyat performans açısından da kusursuz ürünlerdir. Alışveriş yapmanın bayanlar için önemli bir aktivite olduğunun farkında olarak hazırladığımız bu ürün grubu içinde siz de ihtiyaç duyduğunuz bir ürünü mutlaka bulacaksınız.

Kaliteli ve ekonomik ürünleri kolayca ulaşın

Sitemiz, kalite standartlarına büyük önem veren bir vizyonla hizmet vermektedir. Satın alacağınız ürünler fiziksel mağazalarda bulacağınız ürünlerden hiçbir farka sahip değildir, bunun yanında son derece uygun fiyatlarla sizlere ulaşır. Ürünlerimizin tamamı kanunlar kapsamında onay verilmiş nitelikli ürünlerdir. Satın alma koşulları noktasında sizlere en uygun avantajları yine fiyat avantajı boyutunda olduğu gibi sunarız. Kredi kartlarınızla alışveriş yapabileceğiniz gibi Dilerseniz Banka havalesi ile de satın alma işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Bu noktada işlem son derece basit ve hızlı bir şekilde tamamlamaktadır. Kargo sürecinde de size en hızlı sonuçları elde edebileceğiniz çözümleri sunarız.