Cep Telefonlu / Kameralı Saatler

Kameralı Kol Saati..

6.500,00 TL + KDV  5.000,00 TL + KDV

Yeni
% 23 İndirim
Cep Telefonlu Saat..

21.000,00 TL + KDV  19.500,00 TL + KDV

Yeni
% 7 İndirim

Akıllı telefonlar hayatımıza girdiğinden beri, onlarla birlikte pek yok yani unsur da beraberinde teknoloji dünyasına katılmıştır. Akıllı saatler Bu ürünler arasında yer alıp, giyilebilir teknoloji olarak tanımlanır. Mobil telefonlar, tabletler ve bilgisayarlara entegre olarak çalışan türleri olduğu gibi, akıllı saatler genellikle spor aksiyonları için destekleyici ürün olarak kullanılan türlere de sahiptir. Pek çok marka tarafından üretilen ve farklı fonksiyonları bulunan akıllı saatler, biraz yoğun iş temposu içerisinde mobil cihazlarını çantalarından çıkararak kullanmak yerine her zaman kollarında taşıdıkları saat ile temel fonksiyonları karşılayabilmek isteyenler için oldukça faydalı bir üründür. Android ve IOS işletim sistemlerine entegre olarak çalışabilen bu ürünler, belirttiğimiz gibi bazı temel fonksiyonlar ile mobil cihazlardan bağımsız çalışabilen türleri de sahiptir.

Akıllı saat ne işe yarar?

Akıllı saatlerin 2 türü olduğundan bahsetmiştik. Mobil cihazlara bağımlı olarak çalışan akıllı saatler; mobil cihazların sesli arama, mesaj alma ve gönderme, uygulamaları görüntüleme ve kimi uygulamaları çalıştırma fonksiyonlarına sahiptir. Tüm akıllı saat ürünleri uygulama bildirimlerini saat ekranı yüzeyinde gösterebilir. Bu sayede cihazınıza herhangi bir uygulamadan bildirim geldiğinde, sadece saatinize bakmanız yeterli olabilmektedir. Bunun yanında sesli kontrol fonksiyonlarını kullanarak, saat üzerinden sesli arama yapabilir ya da mesaj gönderebilirsiniz. Ayrıca yeni nesil akıllı saatler, son derece şık tasarımlarla kullanıcılara sunulur ve saat bakma alışkanlığı olanlar için tercih edilen bir üründür. Ürün mobil cihaza bluetooth sistemi ile sürekli bağlı kalır. Cihazınızın bir yansıması gibi çalışan saat, pek çok Temel ihtiyacınızı mükemmel biçimde karşılar.

Mobil cihazlardan bağımsız çalışan akıllı saatler ise belli başlı fonksiyonları kullanıcıya sunarlar. Nabız ölçme, adım sayma ve GPS gibi fonksiyonlara sahip olan bağımsız akıllı saatler üreticinin tercihine göre çok farklı fonksiyonlara da sahip olabilirler. Sitemizden satın alacağınız akıllı saatler, sektör lideri markaları ürettiği ürünler olabileceği gibi, ekonomik maliyetlerle kullanıcılara sunulan ürünler de olabilir. Şimdi akıllı saatler kategorimizi inceleyerek, dilediğiniz ürün satın alabilir, en uygun fiyatlarla en kaliteli ürünleri hemen sahip olabilirsiniz. Sitemizdeki tüm ürünler resmi distribütör garantisi altındadır.