Mini Araçlar

Renault Twizy..

1.000.000,00 TL + KDV  950.000,00 TL + KDV

Yeni
% 5 İndirim
Qute Araç..

220.000,00 TL + KDV  210.000,00 TL + KDV

Yeni
% 4 İndirim

Hobileriniz için farklı ürünler mi arıyorsunuz? Sektörün en geniş ürün yelpazesini sizlere sunan milliurunler.com Yeni nesil araçlar – motorlar ile dilediğiniz dünyaya yelken açabilmenizi sağlıyor. Ürünlerimiz içerisinde yer alan birbirinden farklı seçenekleri satın alarak, dilerseniz kendi hobilerinizi geliştirebilir ya da çocuklarınızı sevindirebilirsiniz. Ürünlerimizi nasıl kullanacağınız siz karar verin, ne isterseniz ona hemen sahip olun.

Buharlı makinelerin icadından beri giderek artan bir hızla gelişmekte olan endüstriyel faaliyetlerin günümüzde geldikleri nokta gelecek açısından heyecan uyandırmaktadır. Buhar, kömür, petrol, dizel yakıt, lpg ve daha birçok farklı çeşit madenin yakıt olarak kullanıldığı motor teknolojileri de bu gelişmlere bağlı olarak büyük bir dönüşüm içindedir ve özellikle otomotiv sektöründe deyim yerindeyse taşları yerinden oynatmaktadır. Uzun yıllardır petrol ve petrol bazlı yakıtlar üzerine kurulmuş otomotiv sektörü geçtiğimiz son birkaç yıl içinde hızlı bir dönüşüm yaşamış ve elektrikli araçlar sektörde yer bulmaya başlamıştır. Meraklıları tarafından büyük dikkatle incelen yeni nesil araçlar motorlar insanların en zaruri ihtiyaçlarından bir tanesi olan ulaşım ihtiyacına yeni çözümler sunmaktadır.

İki farklı yakıt cinsini bir arada bulundurarak en verimli ve ekonomik yakıt sistemini oluşturma amacıyla tasarlanmış hybrid motorlar otomotiv sektörünün yeni gözdesi haline gelmiştir. Bu kadar büyük bir sektörde yaşanan dönüşümün hem diğer sektörleri etkilemesi hem de dünya üzerindeki sosyal ve ekonomik hayatı dönüştürmesi kaçınılmazdır. Sektördeki dünya devleri birbiri ardına geleneksel motor teknolojileriyle üretimlerini belirli bir gelecekte sonlandıracaklarını ve tamamen temiz enerjiyle çalışan yeni nesil araçlar motorlar üreteceklerini duyurmaktadırlar. Bu geçiş sürecinin ürünü olan hybrid motorlu araçlar ise daha şimdiden ortaya koydukları performansla geleceğin nasıl olacağına dair bir izdüşüm ortaya çıkarmaktadırlar. Geleceğin dünyasına ait olan bu motorların ilk örneklerine şahit olmak ise günümüz insanlarının payına düşen olmuştur.

Yeni nesil araçlar – motorlar ürün gruplarına sitemizin bu kategorisinden hemen erişebilirsiniz. Ürünlerimizi sepetinize ekledikten sonra satın alma safhasında ödeme avantajlarımızdan faydalanabilirsiniz. Kredi kartı veya banka kartı ile alışveriş yapabileceğiniz www.milliurunler.com sitemizden dilerseniz EFT veya havale ile de satın alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Ekibimiz satın aldığınız ürünleri en kısa zamanda tarafınıza ulaşmak üzere paketleyecek ve kargoya teslim edecektir.