Raflar

Kiler Dolabı..

4.500,00 TL + KDV  3.500,00 TL + KDV

Yeni
% 22 İndirim
Ahşap Raf 3 Katlı..

650,00 TL + KDV  450,00 TL + KDV

Yeni
% 30 İndirim
Ahşap Katlanır Köşe ..

550,00 TL + KDV  400,00 TL + KDV

Yeni
% 27 İndirim
Ahşap Katlanır Köşe ..

1.100,00 TL + KDV  800,00 TL + KDV

Yeni
% 27 İndirim
Ahşap Katlanır Köşe ..

850,00 TL + KDV  650,00 TL + KDV

Yeni
% 23 İndirim
Ahşap Fener 27*27*68..

2.700,00 TL + KDV  2.500,00 TL + KDV

Yeni
% 7 İndirim
Ahşap Fener 20*20*49..

1.700,00 TL + KDV  1.500,00 TL + KDV

Yeni
% 11 İndirim
Ahşap Fener 14*14*35..

950,00 TL + KDV  750,00 TL + KDV

Yeni
% 21 İndirim

Evlerimizde hayatımızı kolaylaştıran, ihtiyaçlarımızı karşılayan ürünlere sürekli ihtiyaç duyarız. Ancak bu ürünlerin bir kısmı, fiziksel mağazalarda ciddi maliyetlerle bize sunulur. Bunun yerine daha ekonomik fiyatlarla ev ürünleri satın almak istiyorsanız sitemizdeki bu kategoriyi inceleyebilirsiniz. Diğer tüm ürünlerimizde olduğu gibi bu kategorimizde de, nitelikli ürünleri en uygun fiyatlarla size ulaştırıyoruz.

Evlerimiz bizi hayatın sıkıntılarından ve yaşadığınız bütün yorgunluklardan arındırması gereken yaşam alanlarımızdır. Her insan günün bütün yorgunluğunu atabileceği, ailesiyle arkadaşlarıyla ve sevdikleriyle hoş vakit geçirebileceği güzel bir evde yaşama hayali kurar. Güzel bir evse huzurlu olduğu kadar konforlu olması da gereken yerdir. Bu konfora sahip olmak için ise yaşadığımız ve oldukça fazla vakit geçirdiğimiz evlerimizin hem güzel hem de kaliteli ev ürünleri ile döşenmesi gerekmektedir. Ev dekorasyonu pahalı bir lüks olarak görülmemelidir. Oldukça fazla vakit geçirilen bir alan olarak ev hayatımızın önemli bir parçasını oluşturur ve bu alanın dekore edildiği ev ürünleri de hayatımızda oldukça önemli yer tutar. Bazı durumlarda mimari olarak kötü tasarlanmış evler bile içinde kullanılan ürünlerle kaliteli yaşam alanları hâline getirilebilir.

Beyaz eşyadan, oturma gruplarına, elektronik aletlerden ışıklandırma sistemlerine kadar çok geniş bir envantere yayılan ev ürünleri özellikle kadınlar için daha fazla önem teşkil etmektedir. Yuvayı dışı kuşun yapması gibi evlerimizi de kadınlar daha ağırlıklı olarak dekore etmektedirler ve onların tercihlerine göre şekillenen evlerimiz güzel yaşam alanlarına dönüşürler . Tabii bu genel durum erkeklerin ev ürünleriyle ilgilenmeyeceği anlamına gelmez. Hem erkek hem de kadınların ortak zevklerine hitap edecek birçok farklı ürün kategorisinden ev ürünlerini incelemek için hemen tıklayarak yaşam alanlarınızı geç kalmadan daha güzel hale getirebilirsiniz.

Kolay ve hızlı alışveriş

www.milliurunler.com müşterilerine, kolay ve hızlı alışveriş imkanı sunar. Ev ürünleri kategorimizde bulunan ürünleri, alışveriş sepetinize ekledikten sonra satın alma kısmında sizi kısa bir işlem prosedürü bekler. Satın alma yöntemi olarak tercih edeceğiniz ödeme tipini seçtikten sonra, yapmanız gereken adres bilgilerinizi sisteme girmek ve onaylamak olacaktır. Bu sürecin sonrasında işlemleriniz hızla tamamlanarak, siparişiniz oluşturulur. Bunun arkasından uzman ekibimiz sizin için satın aldığınız ürünleri paketleyerek tarafınıza ulaştırılmak üzere Kargo firmasına teslim eder. Normal koşullarda Türkiye´nin her yerine Kargo teslimatı ortalama 3 gün içerisinde gerçekleşmektedir.

Bu Kategoride En Çok Satan Ürünler