Kumandalı Vinç Setleri

Kablo Kumandalı Vinç..

315,00 TL + KDV  280,00 TL + KDV

Yeni
% 11 İndirim
Jcb Kablo Kumandalı ..

150,00 TL + KDV  120,00 TL + KDV

Yeni
% 20 İndirim

Oyun paketleri setler

Oyun oynamayan insan yok gibidir. Herkes bu veya şu şekilde ya oyun oynuyordur ya da hayatının bir döneminde oyun oynamıştır. Birçok farklı içerik ve formatta oyunlar hem bizi gündelik hayatın olağan ve sıkıcı akışından kurtarmak hem de yeni şeyler öğrenmemize olanak sağlamak gibi çeşitli amaçlara hitaben hayatımızın içindedirler. Günümüzde özellikle gençler ve çocuklar yoğum bir şekilde dijital ortamda oyun oynamakta uzun saatler boyunca oyun dünyasının içinde vakit geçirmektedirler. Bu bakımdan özellikle gençler ve çocuklar için hazırlanmış güzel oyun paketleri setler onların gelişimi ve doğru yönlendirilmeleri bakımından oldukça önemlidir. Her çocuğun hakkı ve ihtiyacı olan oyun oynamaya en doğru ulaşım şekli ise onların yaş grubuna uygun dizayn edilmiş oyun paketleri setlerden oluşmaktadır.

Oyun içinde oyun

Çocukların ve genç yaştaki oyuncuların oyun oynarken harcadıkları vakit neredeyse diğer bütün aktivitelerine harcadıkları vakitten daha fazladır. Tam da bu sebeple oyunların içinde ne olduğu ve hatta nasıl bir set oyunun içinde yer aldığı çok önemlidir. Pedagojik formasyona sahip oyun uzmanları tarafından hedef kitlesinin ihtiyaçları gözetilerek oluşturulmuş oyun paketleri setleri onlar için en uygun oyun grubunu ortaya koymaktadır. Bazı hassas kişilerin her türden içeriğe maruz kaldıkları oyunlardansa iyi kurgulanmış setlerdeki oyunlarla vakit geçirmeleri çok daha doğrudur. Ürün grubumuz içinden size ya da çocuğunuza en uygun oyun paketleri setlerine ulaşmak için hemen tıklayın.

Oyun paketleri - setler, sitemizde en güvenli biçimde satın alınabilen ürünlerdir. İhtiyacınız olan ürünü sepetinize ekleyerek, satın alma aşamasında Dilediğiniz ödeme tipini seçip, ürünü satın alabilirsiniz. Sizlere sunduğumuz Tüm ürünler Türk Ticaret Kanunu öngördüğü standartlara sahip, distribütör garantisi kapsamında arz edilmektedir. Ürünlerimizin tamamına fatura kesilmekte ve Güvenliğiniz temin edilmektedir. Bunun yanında sitemizde kredi kartları ile alışveriş yapan müşterilerimiz için, gelişmiş bir güvenlik mekanizması bulunur. Satın alma esnasında tüm bilgileriniz bu güvenlik sistemi ile korunarak bizim tarafımızdan dahi görüntülenemez. Yani, bizden alışveriş yapmak son derece kolay ve güvenlidir. Kredi ve banka kartlarının yanı sıra, dilerseniz ödemelerinizi banka transferi ile de gerçekleştirebilirsiniz. Kampanya varmış kapsamında sunduğumuz ücretsiz kargo avantajından faydalanabilmek için, sitemizi inceleyerek bilgi edinebilirsiniz.