Yap-Boz Setleri

Hms/Gemi/Puzzle..

500,00 TL + KDV  300,00 TL + KDV

Yeni
% 40 İndirim
Galata Kulesi/Puzzle..

500,00 TL + KDV  300,00 TL + KDV

Yeni
% 40 İndirim
Mevlana Müzesi/Puzzl..

500,00 TL + KDV  300,00 TL + KDV

Yeni
% 40 İndirim
Sultanahmet Camii/Pu..

500,00 TL + KDV  300,00 TL + KDV

Yeni
% 40 İndirim
Puzzle 1000/Fatih..

800,00 TL + KDV  600,00 TL + KDV

Yeni
% 25 İndirim
Puzzle 1000/Atatürk..

800,00 TL + KDV  600,00 TL + KDV

Yeni
% 25 İndirim

Okul öncesi, ana okulu, ilk öğretim veya diğer eğitim seviyelerinde kullanabileceğiniz Eğitim ve öğretim setleri ürünlerine en uygun fiyatlarla ulaşabileceğiniz www.milliurunler.com sitesine hoş geldiniz. En iyi ürünleri sizlere uygun koşullarla sunmak stratejisi ile hizmet veren sitemizden dilediğiniz ürünü şimdi satın alabilirsiniz.

Eğitim her yaşta devam etmesi gereken ve insanın kişisel gelişimi için olmazsa olmaz bir ihtiyaçtır. Bununla birlikte özellikle erken yaşlarda çocukların gelişimi açısından milli eğitim sistemlerine göre değişiklikler gösterebilen öğretim sistemleri de oldukça önemlidir. Her yaştan kullanıcıya hitap eden eğitim ve öğretim setleriyle bu imkanlara erişmek artık çok kolay. İhtiyacınız doğrultusunda geniş envanteriyle eğitim ve öğretim setlerimize ulaşmak için hemen ilgili kategoriye tıklayarak bu setlere ulaşabilirsiniz. Eğitimin ve öğretimin asla son bulmaması gereken bir faaliyet olmasından hareketle sizler için özenle hazırlanmış setlerimizi incelemenizi tavsiye ediyoruz.

Eğitimden mahrum kalan bireyler hayatları boyunca birçok ciddi problemle yüz yüze gelmektedirler. Her ne kadar maddi, fiziksel, psikolojik vb. Nedenlerle hayatlarının bir döneminde eğitim ve öğretimden mahrum kalmış bireyler hemen her alanda sunulan eğitim ve öğretim setleri aracılığıyla bu eksikliklerini giderebilir ve ihtiyaç duydukları alanda eğitim ve öğretimlerini sürdürmeye devam edebilirler. Alanında uzman ekiplerce hazırlanmış eğitim ve öğretim setlerimize ulaşmak için hemen tıklayın ve sizde bu ürünlerden faydalanın. İnsanın kendisini geliştirmesinin sınırı olmadığını unutmadan, her gün en az bir yeni bilgi edinmeye çalışan insanlar hem sosyal hem de meslek hayatlarında daha başarılı ve daha mutlu insanlar haline gelirler. Eğitimin ve öğretimin hiçbir zaman sınırı yoktur ve her zaman öğrenecek yeni bir şeyler vardır.

Kaliteli ürünleri en uygun fiyatlarla satın alın

Www.milliurunler.com en iyi ürünleri uygun fiyatlarla sizlere ulaştırıyor. Ürün tedarik politikamız, ürünlerin ihtiyaçları tam anlamıyla karşılamasının yanında, en uygun fiyatlarla sunulması temelinde yer alıyor. Eğitim ve öğretim setleri, bu alanda ihtiyaç duyulan niteliklere sahip ürünler içerisinden tedarik edilip, makul koşullarla sunuluyor. Ödemelerinizi kredi kartınız veya banka kartınız ile yapabildiğiniz gibi, dilerseniz Havale veya diğer banka transferi yöntemleri ile de alışveriş yapabiliyorsunuz.