Teknolojik Yorganlar

Kaz Tüyü Yorgan Çift..

5.000,00 TL + KDV  4.500,00 TL + KDV

Yeni
% 10 İndirim
Yün Yorgan..

4.100,00 TL + KDV  3.850,00 TL + KDV

Yeni
% 6 İndirim
Alerjin Yorgan..

3.300,00 TL + KDV  3.000,00 TL + KDV

Yeni
% 9 İndirim
Microfiber Yorgan..

3.500,00 TL + KDV  3.000,00 TL + KDV

Yeni
% 14 İndirim

Masaj Yatağı Nedir?

Muhtemelen aklınıza ilk soru masaj yatağı nedir? Olmuştur. Masaj yatakları, aslında adı üstünde tam da size güzelce masaj yapan bir yataktır. Gün içinde harcamış olduğunuz enerji ve yaşadığınız stresten kurtulmak ve rahatlamak amacı için üretilmiş masaj yatağı size bir nevi ilaç gibi gelecektir. Dilerseniz biraz da masaj yatakları hakkında teknik bilgiler verelim. Masaj yatağı, zannedilenin aksine elektrik ile çalışmazlar. Birçok kişi masaj yataklarının elektrik ile çalıştığı şeklinde bir bilgi aktarır ancak bu bilgi kesinlikle doğru değildir. Ürün, kendi içinde yer alan mekanizmalar ile çalışarak elektriğe asla ihtiyaç duymaz.

Masaj Yatakları Nasıl Çalışır?

Masaj yatakları ile ilgili akıllara ilk gelen ve sürekli olarak sorulan diğer bir soru ise sesli çalışıp çalışmadığıdır. Kesin bir dille söyleyebiliriz ki sesli çıkarmadan çalışıyor. Öyle ki, masaj yataklarının amacı zaten sizi rahatlatmak ve stresten uzaklaştırıp sessiz bir ortamda kendinizi yenilemek için üretildiğinden hiçbir şekilde ses çıkartıp da güzel vaktinizi mahvetmez. Tabii ki, şöyle de bir şey var ki bazı kalitesi düşük masaj yatakları ses çıkartıyor. Bu hususta yapmanız gereken şey sırf fiyatı düşük diye kalitesiz marka tercih etmemeniz ve iyi bir araştırma yapmanızdır.

Masaj yatakları için aynı zamanda masaj masası diye bir tabire de mutlaka duymuşsunuzdur. Masaj masası, masaj yatağıyla aynı sistemde çalışan fakat biraz daha farklılık gösteren bir üründür. Neden? Sorusunu soracak olursanız, masaj yatağı adı üstünde bir yatak görünümündedir ve sistemindedir. Yani masaj yatağında klasik bir yatakta yaptığınız gibi uyuyabilir, masaj işlemi sırasında çeşitli aktiviteler ile de ilgilenebilirsiniz ancak masaj masasını kullanırken bunları yapmanız zordur. Masaj masası, normal masa gibi ince uzun bir yapıya sahip iken, masaj yatağı ise daha geniş yapısıyla ve kısa bir görünümdedir. Masaj masası mı yoksa masaj yatağı mı tercih edilmeli diye soracak olursanız da, bunun tamamen sizin talebinize ve ihtiyacınıza göre değişkenlik gösterebileceğini söyleyebiliriz. Masaj yatağı ve masaj masası ile ilgili genel olarak bilgi vermeye ve aklınızdaki tüm soru işaretlerini ortadan kaldırmaya çalıştık.