Temizleme Robot Ürünleri

Rober Robot Fakir..

25.000,00 TL + KDV  23.500,00 TL + KDV

Yeni
% 6 İndirim
Yönünü Hesaplayan Ca..

52.000,00 TL + KDV  49.500,00 TL + KDV

Yeni
% 4 İndirim
Sensörlü Cam Temizle..

37.000,00 TL + KDV  34.500,00 TL + KDV

Yeni
% 6 İndirim
Temizleme Robotu Eko..

30.000,00 TL + KDV  25.000,00 TL + KDV

Yeni
% 16 İndirim
Temizleme Robotu Mod..

20.000,00 TL + KDV  17.500,00 TL + KDV

Yeni
% 12 İndirim

Yüzeydeki tozu, kırıntıları, pislikleri çekerek süpürgenin içine giren havanın, en önemli özelliği hava çıkışının nasıl olduğudur. Bu hava çıkışında filtreleme diye adlandırdığımız bir tabir karşımıza çıkmaktadır. Filtreleme işlemi iyi yapılmadığı takdirde, çekilen tozların bir kısmı süpürgeden çıkan havayla birlikte tekrar ortama yayılır.
Yeni nesil bir süpürge aldığımızda:

  • Yüzeyler tertemiz olacak ve güzel gibi kokacak
  • Eşyaların üzerinde ve kıyıda köşede kalan ince toz daha fazla birikmeyecek
  • Astım – alerji vb. hastalıklarından kaynaklanan sıkıntılar hissedilmeyecek
  • Kaliteli ve yeni bir süpürge ile yalnızca zemin ve halılar değil, yataklar, koltuklar ve hatta perdeler bile temizlenecek
  • Bütün bu temizlik işleri sizleri yormadan gerçekleşecektir.

Emiş gücü yüksek olması önemlidir ve bu sayede en küçük kırıntıları, saçları, halının en dibindekileri bile alan bir süpürge olması, bunun yanı sıra aldığı havayı iyi filtreleyip hava çıkışında ortama toz ve pis koku yaymamasıdır.

Elektrikli süpürge ve tüm parçaları kullanıcının yönlendirdiği, hareket ettirdiği bir araçtır. Bu sebeple dayanıklılık elektrikli süpürgeler için daha çok ön plana çıkan bir özelliktir.
Yüksek emiş gücünde ve dışarıya daha temiz hava vererek dip köşe temizlik yapan marka ve modeli bulmakta zorlanıyor. İlerleyen yıllarda emiş gücünün düşmemesi, süpürgenin torba filtreleri gibi fazladan masraflar çıkartmaması ve uygun fiyatlı olması tüketicinin aradığı özellikler içindedir.

Su Filtreli Süpürgenin Avantajları:

Mikropları ve Kirleri Suya Hapsetme:

Özenli bir şekilde yapılan temizlik, ortamı tozutmamak, tozları tekrar havalandırıp tüm ortama saçmamak için başvurulan yöntemlerden biri de su ve nemdir. Örneğin mobilya ve eşyalardaki tozlar bir bezle değil nemli bir bezle alınır. Sınıf, boş depo ve kapalı otopark gibi benzeri boş yerlerde çalı süpürgesi ya da fırça ile süpürülmesi gerekiyorsa yerdeki tozlar tekrar havaya kalkmasın diye yerler önce bir miktar ıslatılır.

Bilinmesi gereken önemli bir konuda yalnızca kiri suya hapsetmenin filtreleme işlemi için yeterli olmayacağıdır. Bu süpürgelerde filtreleme işlemi için ayrıca Ayrıştırıcı gerekmektedir. Zaten daha iddialı olan su sistemli süpürgeler de ayrıştırıcı bulunmaktadır.