Yağlayıcılar

Diall Çok Amaçlı Yağ..

400,00 TL + KDV  250,00 TL + KDV

Yeni
% 37 İndirim

Otomobiller kimilerimiz için hayatımızdaki en önemli unsurlardır. Arabalarımızın temizliği için kullandığımız ürünlerden, dekorasyon ürünlerine kadar birçok ürünü sürekli satın alma durumundayız. Elbette bu kadar yoğun alışveriş yaptığınız bir kategoride, bize makul fiyatları sunan bir mecra son derece önemli bir kazanım olacaktır. Araç / oto ürünleri kategorimiz içerisinde, aksesuar, sarf malzemesi, temizlik ürünleri, oto kokuları ve ihtiyacınız olan diğer pek çok ürüne ulaşabilirsiniz. Kategorilerimizde yer alan ürünlerin çeşitliliği her geçen gün artmakta, tüketicilerin talepleri doğrultusunda yeni ürünler kategoriler arasına dahil edilmektedir. Araç / oto ürünleri nitelikli ürünler olup ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde karşılayacak standartlara sahip tüketim unsurlarıdır. Biz müşterilerimize, mümkün olan en yüksek kalite standartları ile birlikte, en uygun fiyat seviyesini sunmak üzere çalışıyoruz.

Aracınız mükemmel görünsün

İster Otomobil sahibi olun, ister bir ticari araç kullanın; aracınızın güzel görünmesi elbette öncelikli tercihiniz olacaktır. Aracınızı bizzat temizliyor ve özenle detaylı uygulamalarını gerçekleştiriyorsanız, ürünlerimiz tam olarak size hitap etmektedir. Küçük dokunuşlarla aracınızı bambaşka bir görünüm et oluşturabilir, mevcut tasarım özelliklerini en iyi şekilde ortaya koyacak uygulamaları gerçekleştirebilir ve aracınızda gurur duymaya devam edebilirsiniz. Temizlik ürünleri, boya ve cila ürünleri kategorimizde bu ihtiyaçları karşılayabilmeniz için pek çok ürüne ulaşmanız mümkündür.

Motor taşıtların, sürekli ihtiyaç duyduğu sarf malzemeleri de Araç / oto ürünleri kategorimizde yer alır. Far ampulleri, motor yağı, antifriz, cam suyu ve performans artırıcı katkılar gibi ürünlere kolayca erişebilirsiniz. Bunun yanında Araç / oto ürünleri kategorimizde, oto paspasları, dekoratif ürünler, araç iç trim aksesuarları gibi ürünleri de sizlere sunuyoruz. E-ticaret sisteminin sunduğu en önemli avantajlardan bir tanesi olan mağazaları gezmeden, birkaç tıkla alışveriş yapabilme olanağı, sitemizde sizlere fiyat avantajı ile birlikte sunulur. Bizden ürün satın alarak, ödemelerinizi tercih edeceğiniz avantajlı yöntemlerden bir tanesiyle gerçekleştirebilir, sıfır riskle satın aldığınız ürünleri, en kısa zamanda adresinizde teslim alabilirsiniz. Şimdi ürünlerimizi inceleyip, i̇htiyacınız olan ürünleri satın alabilirsiniz. Ürünleriniz en kısa zamanda paketlenerek adresinize gönderilmek üzere kargoya Teslim edilecektir.