Yapıştırıcılar / Yeni Nesil Yapıştırıcılar

Yalıt-Yapıştır-Dondu..

500,00 TL + KDV  400,00 TL + KDV

Yeni
% 20 İndirim
PS100 Flextec Yapışt..

335,00 TL + KDV  250,00 TL + KDV

Yeni
% 25 İndirim
Montage Kit İç Mekan..

300,00 TL + KDV  200,00 TL + KDV

Yeni
% 33 İndirim
Power Glue Hızlı Ya..

300,00 TL + KDV  200,00 TL + KDV

Yeni
% 33 İndirim
PL500 Styropor Yapış..

300,00 TL + KDV  250,00 TL + KDV

Yeni
% 16 İndirim
Aktivatör Çift Kompo..

400,00 TL + KDV  300,00 TL + KDV

Yeni
% 25 İndirim
Montaj Yapıştırıcı..

375,00 TL + KDV  200,00 TL + KDV

Yeni
% 46 İndirim
Bison Süper Kontakt ..

300,00 TL + KDV  200,00 TL + KDV

Yeni
% 33 İndirim
Epoxy Metal Yapıştır..

400,00 TL + KDV  200,00 TL + KDV

Yeni
% 50 İndirim
2K Epoksi Yapıştırıc..

350,00 TL + KDV  200,00 TL + KDV

Yeni
% 42 İndirim

Endüstriyel Yapıştırıcılar endüstriyel işlemlerde kullanılan çeşitli yönleriyle birden fazla amaç için kullanılan yapıştırıcılardır. Endüstriyel yapıştırıcılar, kimyasal elementleri birleştirmek için kullanılmakta olan organik ve inorganik kimyasallardan oluşan bileşiklerdir. Ürünler arasında akrilik, epoksi, silikon, termoset, sıcak eriyik, poliüretan ve UV iyileştirici yapıştırıcılar ile birlikte endüstriyel sızdırmazlık ürünleri de bulunur. Birçok endüstriyel yapıştırıcılar, sabitleme işlemlerinde kullanılır. Endüstriyel dolgu macunları, yüzeyler veya dikişler arasındaki boşlukları doldurmak için de kullanılır ve sıvıları içermek, oluşan sızıntıları önlemek ve istenmeyen ürünlerin sızmasını önlemek için kullanılanları vardır. Endüstriyel yapıştırıcılar pürüzlü ve pürüzsüz yerlerde kuvvetli bir şekilde tutma ve yapıştırma özelliğine sahiptirler. Endüstriyel verimliliğin giderek büyüyen artışı, imalat sanayisine doğru orantıda gerçekleşmektedir. Endüstriyel yapıştırıcılar, endüstriye olan talep ile birlikte son kullanıcı işletmelerin endüstriyel yapıştırıcı ürünlerin takdirine bağlı olarak sürekli artmaktadır.

Endüstriyel Yapıştırıcılar

Uygulamalarınızda ihtiyaç duyduğunuz yapıştırıcıların kalitesini belirlemek için uygun fiyattaki yüksek kaliteli endüstriyel yapıştırıcılarımızı denemeden karar vermeyiniz. İşlemleriniz için en doğru endüstriyel yapıştırıcılara sahip olduğunuzdan güvenle emin olmalısınız.

Elektronik ve ürün montaj sanayileri, seramik, ahşap, plastik, metal ve kauçukların birçoğunu yapıştırmak için epoksi yapıştırıcılardan faydalanılmaktadır. Milli ürünler firması olarak endüstriyel yapıştırıcılar için çeşitli çözümler üretiyor ve bağlayıcı yenilikçi teknolojiyle katkıda bulunuyoruz. Endüstriyel yapıştırıcı yelpazemiz ile ilgili sorularınız varsa şimdi bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Milli ürünler olarak, viskozite, mukavemet, esneklik, çevresel koşullar, sürdürülebilirlik ve fazlası için ihtiyaçlarınızı karşılayan mükemmel yapıştırıcıyı Türkiye´de endüstri sektörümüze kazandırıyoruz. Endüstriyel yapıştırıcı satan işletmeler arıyorsanız doğru adresiniz burası olsun!

Endüstriyel yapıştırıcılar birçok malzemede dirençleri yüksek bir yapıştırma oranını sağlar. Oto Cam sanayilerinde montaj, fabrikalarda ise üretimde sıklıkla kullanılmaktadırlar. Genellikle iki bileşenli yapıştırıcı tabancaları ile uygulamalarını gerçekleştirmektedir. İki bileşenli, üst seviyede performansa sahip kuvvetli bir yapıştırıcılardır. Bileşenler aynı seviyede karıştırılmalıdır.

Uygulama Alanları

Endüstriyel yapıştırıcılar birçok malzemeden de üstün yapıştırma özelliği gösterir. Bu malzemelerden bazıları ise; Çelik, Alüminyum, Polyester, PVC, ABS, Epoksi, Cam, Ahşap, Beton, Taş, Mıknatıs, Bakır, Krom, Pirinç, Nikel, Çinko.