İçecekler

Dimitrakopulo Şarap..

200,00 TL + KDV  400,00 TL + KDV

Yeni
% 25 İndirim
Shıluh Mardin Süryan..

650,00 TL + KDV  600,00 TL + KDV

Yeni
% 7 İndirim
Buğday Rakısı..

2.100,00 TL + KDV  1.780,00 TL + KDV

Yeni
% 15 İndirim
Organik Adana Cam Şi..

140,00 TL + KDV  80,00 TL + KDV

Yeni
% 42 İndirim
Sebze Suyu..

150,00 TL + KDV  100,00 TL + KDV

Yeni
% 33 İndirim
Zemzem..

100,00 TL + KDV  50,00 TL + KDV

Yeni
% 50 İndirim
Hardaliye..

400,00 TL + KDV  300,00 TL + KDV

Yeni
% 25 İndirim
Meyan Kökü Şerbeti..

400,00 TL + KDV  300,00 TL + KDV

Yeni
% 25 İndirim
Demir Hindi Şerbeti..

250,00 TL + KDV  150,00 TL + KDV

Yeni
% 40 İndirim

İşletmenizin veya evinizin ihtiyaç duyduğu endüstriyel mutfak makinelerinin (her yere uygun tipli mutfak) seçimi doğru yapılmalıdır. En doğru marka ve ürün seçimleri için hem kısa hem de uzun sürede işletmenizin maliyetlerini düşürmektedir. Mutfağınızda gereksinimi duyduğunuz mutfak makinelerini doğru seçerseniz; yemek kalitenizi, iş devamlılığınızı, yemeklerinizi yiyenlerin memnuniyetinizi, ev ekonomisi kontrolünüzü ve haliyle kendi memnuniyetinizi de doğru yoldan artırmış olacaksınız.

Mutfak Makineleri Nasıl Seçilmelidir?

Firmaların gıda hazırlama, servis yapma, pişirme, saklama ve temizliğini sağlaması için; fonksiyonel çeşitliliğin yanı sıra, uzun vadeli kullanıma uygun mutfak ekipmanları olarak tanımlanmaktadır. Peki en doğru endüstriyel mutfak ekipmanı nasıl seçilmelidir? Üretim sırasında mutfakta hijyen ve sağlık koşulluna uygun paslanmaz çelik malzeme kullanılıyor olması, uluslararası ve ulusal sertifikaları ile kalitesini ispatlamış olması tercih sebepleri arasındadır. Dikkat edilmesi gereken bir diğer önemli husus ise satış sonrasında hizmetlerin ve yedek parça tedariklerinin kalitesi ve sunumudur. Bizden satın aldığınız her türlü mutfak ürününün hangi marka tarafından garantili olduğu bellidir. Servis ağı listemiz de mevcuttur.

Bir mutfağın en çok gereksinim duyacağı başlıca ürünler, sağladıkları yararları şu şekilde sıralayabiliriz. Hazırlık malzemesi olarak mikser, el blenderları, et sebze hazırlık makineleri çalışırken hazırlama sürenize hız katacaktır. Pişirme ekipmanları, kuzine, ocak, fritöz ve fırınlar yüksek ısıda yüksek performans sağladıklarından dolayı, dünya mutfakların ait her çeşit menüyü evinizde hazırlayabilirsiniz. Derin dondurucu, buzdolapları ve teşhir buzdolapları ile et, sebze ve diğer gıdaların tazeliğini koruyarak temizce saklayabilirsiniz. Çalışma tezgâhları ve evyeler çalışma yeri sağlarken gıda ve mutfak temizliğinin korunması için dezenfeksiyon sağlarken oksitlenme, paslanma gibi oluşumlara karşı dayanıklı yapıdalardır.

En kaliteli endüstriyel mutfak markaları olan Atalay, KitchenAid, Robot Coupe, Öztiryakiler, Unox, Rational, Promes ve daha yüze yakın markanın binlerce ürününün satışını milliurunler.com adresimizden gerçekleştirmekteyiz. Milli Ürünler olarak en ucuz endüstriyel mutfak makinelerinin fiyatlarına sahip olabilirsiniz. Her türlü önerileriniz ve sorularınız için bizi arayabilirsiniz. Müşterilerimizin ihtiyaçlarına uygun bir ürünü tercih etmeleri için, destek ekibimiz sizleri hazır ve heyecan ile beklemektedir.

Bu Kategoride En Çok Satan Ürünler