DVD Koleksiyonu

Türk Sinemasının 57 ..

400,00 TL + KDV  200,00 TL + KDV

Yeni
% 50 İndirim

Vcd filmleri, tüm bilgisayarlarda film oynatıcı disk çalarlarda izlenebilen, 640p çözünürlüğünde filmlerdir. Her ne kadar bir önceki jenerasyon ürünler olarak kabul edilse de, VCD filmleri hala Kullanıma devam etmektedir. Özellikle eski filmlerin DVD sürümlerinden çok VCD sürümleri söz konusudur. Sitemizde yüzlerce filmin disklerine ulaşabilir, korsan Yayınları seyretmek veya satın almak yerine lisanslı ürünleri elde edebilirsiniz. Doğrudan resmi dağıtıcılar tarafından bize ulaştırılan Vcd filmleri satın almanızı takip eden en kısa süre içerisinde size ulaştırmaktayız. Film izlemek, hayatımızın vazgeçilmez parçalarından bir tanesi. Bunu yapabilmek için elimizde birkaç alternatifimiz var. Korsan film sitelerinden film izleyebiliriz bu durumda suça iştirak etmiş oluruz. Kaldı ki yasal film izleme sitelerinden izleme yaptığımızda da, ciddi bir kota kaybını göz almamız gerekir. Bu yöntemler yerine siteler üzerinden değil, fiziksel riskler üzerinden film izlemek daha doğru bir yaklaşım olacaktır.

Her türde VCD filmleri en uygun fiyatlarla burada

İstediğiniz tarzda filmi sitemizdeki VCD filmleri kategorisinden ulaşabiliyorsunuz. Outlet Ürünlerimiz ve yeni çıkan CD´lerimiz dahil olmak üzere, tüm filmlere en uygun fiyatlarla erişebiliyorsunuz. Orijinal dilinde, alt yazılı veya Türkçe dublaj seçenekleri ile sizlere sunulan filmlerimizi hem en uygun fiyatlarla satın alıp, tarafınıza gönderilmesini sağlayabilirsiniz.

Film koleksiyonu yapanlar için, görsel bir unsur da olan fiziksel diskler, günümüzde sınırlı kaynaktan temin edilebilmek noktasındadır. Gelişen teknoloji ile koleksiyonerler için bu imkanlar oldukça sınırlıdır. Ruhlarımız da filmleri bulundurmak ve İstediğiniz zaman izlemek için size geniş bir alternatif yelpazesi sunan sitemizden faydalanabilirsiniz. Sitemiz nadir ürünlerin de aralarında bulunduğu oldukça geniş bir stok yapısına sahiptir. Popüler ve her yerde bulabileceğiniz ürünler ile birlikte, VCD filmleri gibi ender bulunabilen ürünlere bizim aracımızda ulaşabilirsiniz. Sitemizde satışını yaptığımız tüm ürünler mümkün olan en uygun fiyat seviyesinde sizlere sunulur. Öncelikle aradığınızı bulabilmeniz için oldukça geniş bir stoğu temin eder, bu stoğu temin ederken sizlere uygun fiyatlarla satış yapabilmeyi mümkün hale getiririz. Hemen sitemizin VCD filmleri kategorisini ziyaret edip, ilginizi çeken filmlerin siparişini verebilirsiniz. Siparişleriniz en kısa sürede adresinize gönderilecektir.