Betonarme Yapıların 3D Analiz / Tasarım Ürünü

Sta4-Cad Betonarme Y..

140.000,00 TL + KDV  125.000,00 TL + KDV

Yeni
% 10 İndirim
3D Home Architect Ho..

12.000,00 TL + KDV  10.000,00 TL + KDV

Yeni
% 16 İndirim

Bilgi teknolojisi cihazları, yani bilgisayarlar; yazılımlar olmaksızın birer multimedya cihazından öte değildir. Özellikle işletim sistemleri bilgisayarların çalışabilmesi için gerekli yazılımlardır. Esasında işletim sistemlerine ek yazılım olarak bakmak da doğru değildir. Belirttiğimiz gibi işletim sistemleri bilgisayarların kullanılabilir hale gelmesi için temel yazılımlardır. Bunların yanı sıra, ofis yazılımları, görsel tasarım yazılımları ve hizmete özel yazılımlar bilgisayarlar üzerinde kullanmak durumundadır. Sitemiz, ihtiyacınız olabilecek hemen her yazılımı sizlere sunulduğu bir e-ticaret platformudur. Milli ürünler sitemizde, ofis veya evsel ihtiyaçlarınızı en küçük detayına kadar karşılayabilirsiniz. Bu noktada yazılım ürünleri de sizlere sunduğumuz ürünler arasında yer alır.

Lisanslı yazılım ürünlerine uygun fiyatlarla ulaşın

Bildiğimiz gibi yazılımlar, fikri ve Sınai haklar yasası kapsamında ülkemizde ve tüm dünyada korunmaktadır. Lisansı bulunmayan işletim sistemlerini bilgisayarlarımızda kullanamazsınız. Bir şekilde çeşitli yöntemlerle bunu sağlamaya çalıştığınızda, ya sağlıklı sonuçlar elde eder ya da kısa süre içerisinde yazılımı kullanamaz hale gelirsiniz. Zira bu yazılımlar üretici tarafından özel kodlarla şifrelenir ve lisanssız biçimde kullanılamaz. Aynı durum diğer yazılımları için de söz konusudur. Ayrıca yazılımları lisanslarını satın almadan kullanmak suçtur. Bir arsa ofislerinizde yazılımları lisanssız kullanmamalısınız. Tabii yazılımlar maliyetleri bakımından kimilerimiz için oldukça büyük yatırımlar olarak görünebilir. Ancak sağladıkları fonksiyonlar dikkate alındığında, bir yazılımın bir teknolojik donanım kadar gerekli olduğunu söylemek mümkündür. Bu nedenle lisanslı yazılımlar satın alarak, güncelleme ve teknik destek gibi ek faydalarına da sahibi olmak, sürdürmekte olduğumuz faaliyetleri garantiye alacaktır. Listemizde orijinal yazılımların, lisansı sürümlerini mümkün olan en uygun fiyatlarla sizlere sunmaktayız. Bu sayede gerek ticari faaliyetlerini gerek evsel ihtiyaçlarınızda kullanmak üzere ekonomik yazılımlar satın alabilmeniz mümkündür.

Yazılımlar, güvenilir kaynaklardan alınması gereken ürünlerdir. Zira bir yazılımın kapalı kutu olması onun orijinal olduğu anlamına gelmez. Yazılımın orjinalliğini sağlayan ürün faturası ve lisans dökümanıdır. Güvenilmeyen kaynaklardan satın alacağınız yazılımlar size boşa yapılmış yatırımlar olarak geri dönebilir. Sitemiz böyle bir problem olmaksızın orijinal yazılımların lisanslarını sınırsız süreli kullanabileceğiniz ürünleri sizlere sunar. Hemen satın alım yapın, orijinal ürünlerin deneyimine hemen şahit olun.