Paketleme / Dolum / Ambalaj Makineleri

Yarı Otomatik Shrink..

150.000,00 TL + KDV  125.000,00 TL + KDV

Yeni
% 16 İndirim
Model KMA 12 Kompakt..

88.000,00 TL + KDV  82.500,00 TL + KDV

Yeni
% 6 İndirim
Vinç Baskülü..

51.000,00 TL + KDV  45.000,00 TL + KDV

Yeni
% 11 İndirim
Elektronik Platform ..

21.000,00 TL + KDV  19.500,00 TL + KDV

Yeni
% 7 İndirim
Hayvan Tartma Baskül..

70.000,00 TL + KDV  65.000,00 TL + KDV

Yeni
% 7 İndirim
Torba/Çuval Dolum Ma..

800.000,00 TL + KDV  750.000,00 TL + KDV

Yeni
% 6 İndirim
LDK 5006.2 Pal Dn Li..

3.100.000,00 TL + KDV  2.950.000,00 TL + KDV

Yeni
% 4 İndirim

Son günlerde gelişen teknoloji ile birlikte inşaat sektörü de bu yeniliklerden nasibi almıştır. Bugün bakıldığında Türkiye’nin her bir noktasında inşaat çalışmalarınızı görebiliriz. Bu kadar yoğun inşaatın olduğu yerlerde yoğun bir inşaat malzemesi ihtiyacı da doğuyor. Bu tarz spesifik malzemeleri bulmak ve ihtiyaçları birebirde karşılamak zorlayıcı olabilir. Ancak www.milliurunler.com web sitemizden çok fonksiyonlu makineleri bulabilir ve sipariş edebilirsiniz.

Üstelik yalnızca inşaat malzemeleri değil, birbirinden ilginç teknolojik ürünler otomobil sektörü için lastik takma makineleri ve daha pek çok ürüne ulaşma imkanınız vardır. Web sitemizde tüm kullanıcılarımıza kusursuz ve güvenilir alışveriş hizmeti sunuyoruz. Türkiye’nin neresinde olursanız olun sizlere ürün tedariğini sağlıyor, siparişini verdiğiniz tüm ürünleri dilediğiniz adrese gönderim yapıyoruz.

Ülkemizin belirli bölgelerinde bazı ürünlere ulaşmak hızlıca olamayabilir. Ya da her ürünü yaşadığımız bölgede bulamayabiliriz. Örneğin hidrolik kaya kırıcı ihtiyacı olan bir kimse bunu anında bulamayabilir ve ihtiyacını gidermek için araştırmaya ve yüksek maliyetlere katlanmak zorunda kalabilir. Ancak www.milliurunler.com web sitemizden bu ve benzeri pek çok ürünü sipariş edip evine ya da iş yerine kadar gelmesini sağlayabilir.

Kullanım alanı fark etmeksizin dilerseniz evinizde de kullanabileceğiniz ürünleri web sitemizden sipariş edebilirsiniz. Her kullanıcıya ve her ihtiyaca hitap eden web sitemizle hedefimiz güvenli alışverişi en uygun fiyata sizlere sağlamaktır.

İş Yerleri İçin Çok Fonksiyonlu Makineler

Pek çok sektör için gerekli olan el istif makinesine sitemizde ulaşma imkanı yakalayabilirsiniz. El istif makineleri gıda sektöründen inşaat sektörüne değin pek çok alanda kullanım gösteriyor. Çok katlı iş yerlerinde bir malzemenin işçiler tarafından merdiven ya da asansör ile yukarıya taşınmasından çok daha iyi bir yöntem olan istif makinesi aynı zamanda iş güvenliği de sağlıyor.

Bu ve benzeri pek çok işinizi kolaylaştırıcı maliyetinizi düşürecek ürünlere web sitemizden ulaşmanız mümkündür. www.milliurunler.com web sitemizin kuruluş maksadı en iyi ve en uygun ürünü kullanıcıya en iyi koşullarda güvenilir bir şekilde ulaştırmaktır. Firma vizyonumuz göreyim en nitelikli ürünleri en uygun fiyatlarla sizlere ulaştırırız. Satın alma esnasında farklı ödeme metotlarını seçebilmenizi mümkün kılar, indirimli ve bedava Kargo avantajlarını kullanabilmenizi sağlarız. Satın alacağınız ürünler Türk Ticaret Kanunu öngördüğü türk Standartları karşılamaktadır.