UYDU ALICI / AKILLI KUMANDALAR

KM-90/Akıllı Kumanda..

1.500,00 TL + KDV  1.250,00 TL + KDV

Yeni
% 16 İndirim
KB-05/10 Tuş..

1.750,00 TL + KDV  1.500,00 TL + KDV

Yeni
% 14 İndirim
Viboton/Akıllı..

1.950,00 TL + KDV  1.600,00 TL + KDV

Yeni
% 17 İndirim
Dark/Kam04..

2.200,00 TL + KDV  1.700,00 TL + KDV

Yeni
% 22 İndirim
X-Box Mini Hd Uydu A..

2.500,00 TL + KDV  1.800,00 TL + KDV

Yeni
% 28 İndirim
İnternet Üzerinden T..

3.000,00 TL + KDV  2.500,00 TL + KDV

Yeni
% 16 İndirim
1

Günümüz modern dünyasında insanlar günlük hayatlarının büyük bir kısmını iş ve diğer zaman alacağı aktivitelerle geçirmektedirler. Buna mukabil yaşanan yorgunluk ve tükenmişlik hissinin en büyük gidericisi çoğunlukla televizyon ve benzeri yayın izleme araçlarıdır. Bu araçlardaki yayınlar çeşitli uydu ve ağ sistemleri sonucu kaynağından biz izleyicilere kadar ulaşırlar. Bu yayın vasıtalarının son tüketicisi olan izleyiciler uydu alıcı akıllı kumandalar kullanarak bu yayınlara erişim sağlamaktadırlar. Uydu yayın sistemleri ve izleme seçenekleri bölgesel ve dönemsel olarak farklılık gösterseler bile görüntünün deşifre edilebilmesi için uydu alıcı sistemleri olmazsa olmazdır. Bu bakımdan özellikle orta sınıf mensubu insanların en büyük eğlence aracı olan televizyon izleme aktivitesinin en önemli bileşeni uydu alıcı sistemleri ve bunları kontrol edecek akıllı kumandalardır.

Uzaktan kumandalar televizyon teknolojisine entegre olmuş en önemli icatlardır denebilir. Televizyon gibi rahatlatıcı ve kafa dağıtıcı bir cihazın efektif kullanılabilmesi için uzaktan kontrol edilebilmesi gereklidir. Yayıncılık ve yeni nesil akıllı televizyonlara bağlı yaşanan gelişmeler sonucu yine akıllı kumandalar üretilmiş ve uydu alıcıları entegre edilmişlerdir. Akıllı kumandalar sayesinde televizyon çok daha efektif bir şekilde kullanılabilir bir alet haline gelmiş ve maksimum keyifli eğlencenin önü açılmıştır. Bu bakımdan eğer siz de uydu alıcı akıllı kumandalar ile ilgili ihtiyaçlarınızı karşılamak istiyorsanız hemen ilgili kategorimize tıklayarak ihtiyaçlarınıza en uygun çözümü bulabilirsiniz

Gelişmiş ürünlere uygun koşullarla ulaşın

Uydu alıcılar ve akıllı kumandalar, yüksek teknoloji ürünleridir. Bu cihazların niteliksiz örnekleri maalesef ihtiyaçlarınızı karşılayamayacağı gibi, son derece kısa bir kullanım ömrüne sahiptir. Bir sitemizde sizlere en yüksek kullanım ömrü ile değerlendirebileceğiniz nitelikli ürünler sunmaktayız. Uydu alıcı - akıllı kumandalar, sitemizden uygun koşullarla satın alınabilir. Sitemizdeki fiyat politikası, mümkün olan en düşük fiyat seviyesi ve en yüksek kalite standartları çerçevesinde oluşur. Alışveriş yaparken dilerseniz kredi kartınızı kullanabilir ürünleri kredi kartına taksit ile satın alabilirsiniz. Bunun yanında banka kartı ile tek çekim biçiminde ödeme yapabilmeniz de mümkündür. Banka transferleri de satın alma yaparken kullanabileceğiniz ödeme yöntemlerindendir. Ürünlerimiz satın almanızı takip eden en kısa zaman dilimi içerisinde adresinize gönderilecektir. Satın alacağınız tüm ürünler, üretici ve distribütör garantisi ile sizlere ulaştırılacak, tüm ürünleriniz için kanunun öngördüğü şartlar geçerli olacaktır.

Bu Kategoride En Çok Satan Ürünler