TABLETLER / KİTAP OKUYUCULAR

Kobo E-Book..

6.750,00 TL + KDV  5.000,00 TL + KDV

Yeni
% 25 İndirim
Sony E-Book..

8.000,00 TL + KDV  6.500,00 TL + KDV

Yeni
% 18 İndirim
Lenova Tab 7 ESS Bla..

5.750,00 TL + KDV  4.600,00 TL + KDV

Yeni
% 20 İndirim
Exper T7C Tablet..

5.500,00 TL + KDV  4.250,00 TL + KDV

Yeni
% 22 İndirim
V Tab 7010..

6.500,00 TL + KDV  5.000,00 TL + KDV

Yeni
% 23 İndirim
Turkcell Tablet..

8.000,00 TL + KDV  6.000,00 TL + KDV

Yeni
% 25 İndirim
1

Eğitim ve öğretim sürecinin en önemli parçalarından olan kitaplar günümüzde gelişen teknolojiye paralel olarak elektronik ve dijital ortamlara taşınmış bu ortamların başlıcaları olarak ise tabletler ve kitap okuyucular ortaya çıkmışlardır. Özellikle genç ve çocuk yaştaki kullanıcıların daha yoğun olarak kullandıkları tabletler okuma yapma imkanının yanı sıra film ve video izleme, oyun oynama, sosyal medya ve internette dolaşma gibi birçok fonksiyonu bir arada barındırması bakımından insanların yoğun ilgisini çekmektedir. Ayrıca bilgisayarlara nazaran kolay taşınabilirlik özelliğiyle de ayrıca bir kullanım kolaylığı sağlayan tabletler kitap okuyucular hemen her yerde yanımızda taşıyabildiğimiz ve bu bakımdan yanımızdan ayırmadığımız ürünler haline gelmişlerdir.

Mobil Cihazlar - Tabletler

Bilgisayar teknolojilerinin gelişimi çok hızlı bir şekilde gerçekleşmekte ve neredeyse bir oda büyüklüğündeki devasa bilgisayarlardan günümüzün küçük ve taşınabilir notebooklarına uzanan bu süreç bilgisayarların yeni versiyonları olarak tasvir edilebilecek olan tabletlere doğru evrilmişlerdir. Hayatın mobilleşmesi olarak da tasvir edilen bu süreç birçok mobil aygıtın da hayatımıza entegre olmasına sebep olmuşlardır. Bu kapsamda değerlendirilebilecek olan tabletler kitap okuyucular açısından seçenekler çok fazladır. Kindle markasıyla ismi genelleşmiş kitap okuyucular tabletlere oranla daha az kullanım fonksiyonuna sahip olsalar bile hem çok fazla sayıda kitap ve pdf´i hafızalarında tutabilmeleri hem de bu kitap ve pdflerin basılı materyallere oranla çok daha makul fiyatlara erişilebilir olması bakımından kullanıcıların ilgisini çekmektedirler.

En iyi ve en yeni ürünler en iyi fiyatlarla hizmetinizde

Tabletler - kitap okuyucular kategorimizde, sürekli gelişim halinde olan sektörün en yeni ürünlerine ulaşabilirsiniz. Piyasa koşullarının altındaki fiyatlarına karşılık sektörün en nitelikli ürünlerini stoklarına dahi eden firmamız, sizlere orijinal ürünler sunar. Resmi distribütör garantisi ile satışı yapılan ürünlerimiz, uzun süre ihtiyacınızı karşılayacak özeliklere sahip olabilecek nitelikli ürünlerdir. Sitemizden kredi kartları ile taksitli alışveriş yapabilir uygun fiyatlı ürünleri bütçenizi zorlamadan satın alabilirsiniz. Firmamızın stoklarında yer alan ürünler, dilerseniz size EFT veya banka havalesi ile de satılabilmektedir. Uyguladığımız belli fiyat aralığı için ücretsiz kargo hizmetinde de faydalanabilir ve dilediğiniz ürüne şimdi kolayca ulaşabilirsiniz.