SES KAYIT CİHAZLARI

Gömlek Cebi İçin Ses..

10.000,00 TL + KDV  9.000,00 TL + KDV

Yeni
% 10 İndirim
Ultra Küçük Süper Ha..

10.000,00 TL + KDV  9.000,00 TL + KDV

Yeni
% 10 İndirim
Ders Dinleyen Kalem..

8.500,00 TL + KDV  7.500,00 TL + KDV

Yeni
% 11 İndirim
Olympus WS-200S..

9.500,00 TL + KDV  8.500,00 TL + KDV

Yeni
% 10 İndirim
Olympus VN-7800 PC..

9.000,00 TL + KDV  7.500,00 TL + KDV

Yeni
% 16 İndirim
Philips Lfh Ses Kayı..

8.500,00 TL + KDV  7.000,00 TL + KDV

Yeni
% 17 İndirim
1

Birçok amaçla kullanabileceğiniz Ses kayıt cihazları ürünlerine uygun koşullarla ulaşmak ister misiniz? www.milliurunler.com size bu noktada büyük avantajlar sunuyor. Kalite ve uygun fiyatı bir araya getiren sitemiz benzersiz fiyat avantajları elde edebilmenizi de sağlıyor. Tüm ürünlerimiz üretici ve dağıtıcı garantisi altında olup, ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde karşılayacak niteliğe sahiptir.

Video formatının en önemli bileşenlerinden olan ses sistemlerinin kayıt boyutu kalite bakımından oldukça önemlidir. Video harici doğrudan ses kayıt cihazları da başlı başına önemli kayıt aygıtları arasındadır. İnsan iletişimin en önemli vasıtalarından olan ses her zaman için güçlü bir mesaj iletim kanalı olmuştur. İnsanlar çıkardıkları sesler vasıtasıyla duygu düşünce ve hislerini etraflarına duyurma ve bu mesajın karşı tarafta doğru algılanarak ihtiyaç duyulan şeyin giderilmesi için uğraşırlar. Bu süreç doğrudan ve yüz yüze iletişimle gerçekleşebileceği gibi ses kayıt cihazları vasıtasıyla kaydedilen seslerin yer ve zaman sınırı olmadan dolaylı bir şekilde de gerçekleşebilir. Dolayısıyla kayıt cihazları insanlara büyük bir kolaylık sağlamaktadır.

Bu cihazların amatör ve profesyonel kullanım şekillerine bağlı olarak basit orta ve ileri düzeyde versiyonları bulunmaktadır. Örneğin müzik endüstrisi içinde ses kayıt cihazları oldukça önemli bir yere sahiptir. Stüdyo ortamında birçok müzik ekipmanının ve sesin çok kanallı ve birbirinin üzerine düşmeyecek şekilde miksajının yapılmasına olanak sağlayan ileri düzey kayıt cihazları olduğu gibi sadece çıplak sesi verimli bir şekilde kaydetmeye yarayan basit düzey cihazlar da mevcuttur. Çeşitli ihtiyaçlara göre dizayn edilmiş bu ekipmanları üreten birden çok firma ve marka olduğu için ihtiyacınıza ve bütçenize en uygun marka ve modelleri bir araya getirdiğimiz ilgili kategoriyi inceleyerek ihtiyacınıza en uygun ses kayıt cihazlarından bir tanesini edinebilirsiniz.

Sitemiz tüm müşterilerine en uygun fiyat seviyesinde ürünleri sunar. Ses kayıt cihazları kategorimizde yer alan ürünler de bu standartlarda yer almakta ve ihtiyaçlarınızla birebir örtüşen ürünleri elde edebilmenizi sağlamaktadır. Ürünlerimiz farklı ödeme koşullarıyla satın alabilir, kısa zamanda adresinize gönderilmesini sağlayabilirsiniz. Bunun için Ses kayıt cihazları kategorimizi incelemeniz ve siparişinizi vermeniz yeterlidir. Ürünler, en kısa zamanda adresinize gönderilecektir.