HAŞERE YOK EDİCİ / KOVUCULAR

Kapı Sinekliği..

50,00 TL + KDV  35,00 TL + KDV

Yeni
% 30 İndirim
Pencere Sinekliği..

45,00 TL + KDV  35,00 TL + KDV

Yeni
% 22 İndirim
Hırsız Savar ASL-04..

75,00 TL + KDV  50,00 TL + KDV

Yeni
% 33 İndirim
Sinek Öldürme Cihazı..

40,00 TL + KDV  30,00 TL + KDV

Yeni
% 25 İndirim
Sinek Öldürücü Sopa/..

39,00 TL + KDV  25,00 TL + KDV

Yeni
% 35 İndirim
Fiştak/Sinek Kovucu..

88,00 TL + KDV  65,00 TL + KDV

Yeni
% 26 İndirim
Sinek Öldürücü Cihaz..

480,00 TL + KDV  370,00 TL + KDV

Yeni
% 22 İndirim
Köstebek Ve Fare Kov..

45,00 TL + KDV  30,00 TL + KDV

Yeni
% 33 İndirim
Fare Kovar..

75,00 TL + KDV  50,00 TL + KDV

Yeni
% 33 İndirim
Fare Ve Haşere Son..

80,00 TL + KDV  60,00 TL + KDV

Yeni
% 25 İndirim
Fare Ve Böcek/Teknol..

110,00 TL + KDV  80,00 TL + KDV

Yeni
% 27 İndirim
Fare/Akrep/Yılan/Çiy..

550,00 TL + KDV  490,00 TL + KDV

Yeni
% 10 İndirim
Pest-Stop/Elektroman..

220,00 TL + KDV  200,00 TL + KDV

Yeni
% 9 İndirim
1

Yaz kış fark etmeksizin evlerde, ofislerde ve sıhhi ihtiyacın söz konusu olduğu tüm alanlarda hayatımızı olumsuz biçimde etkileyen haşereler için tedbirler arıyorsanız, Haşere yok edici kovucular ihtiyacınıza çözüm olabilecek ürünlerdir. Sitemizde sizler için birçok farklı standartta ürünü sunuyor ve bu sorunu kolayca aşabilmenize yardımcı oluyoruz. Ürünlerimiz içerisinden ihtiyacınıza uygun ürünü hemen seçebilir ve satın alabilirsiniz. www.milliurunler.com sizin için fayda üretir.

Haşereler özellikle fiziksel olarak daha hassas olan insanlar üzerinde ciddi fiziksel sıkıntılar yaratabilmekle birlikte biyolojik hassasiyet olmasa bile rahatsız edici olabilmektedirler. Fakat neyse ki haşere yok edici koyucular sayesinde haşereleri kendimizden uzak tutmak tamamen mümkün hale gelmiştir. Gelişen biyolojik gelişmelere paralel olarak haşerelerin ciddi derecede rahatsız olduğu ve hemen uzaklaştığı çeşitli kimyasal ve organik maddeler keşfedilmiş ve bu maddeler sayesinde haşereler bir sorun olmaktan çıkmıştır. Gerek en rahat olmak istediğimiz evlerimizde, gerek fazlasıyla vakit geçirdiğimiz iş veya sosyal mekânlarımızda görmeyi en son isteyeceğimiz şey olan haşerelerle mücadele için en etkili yol haşere yok edici koyucular kullanmaktır.

Mevsimsel değişikliklere bağlı olarak özellikle bahar ve yaz aylarınsa daha büyük problem haline gelen haşerelerle mücadelede en etkili yol olan kovucular, maruz kalmamız durumunda çok can sıkıcı hale gelebilen haşere problemine kesin çözüm sunmaktadır. Kapalı alanların haricinde açık alanda piknik, kamp, sahil aktiviteleri gibi açık alanlarda da ciddi bir problem teşkil eden haşerelerden kurtulmanın en kolay yolu uygun dozlarda haşere yok edici kovucular kullanmaktır. Bazı ekstrem durumlarda kontrolden tamamen çıkabilen haşere istilâlarında profesyonel ilaçlama hizmetlerine ihtiyaç duyulmasına rağmen problem bu boyutlara varmadan evvel kişisel yollarla haşere yok edici kovucular kullanarak haşerelerle mücadele etmek mümkündür. Eğer sizde haşere problemine maruz kaldıysanız hemen ürünlerimiz arasından ihtiyacınıza uygun bir tanesini kullanarak bu problemin üstesinden gelebilirsiniz.

Sitemizin Haşere yok edici kovucular kategorisinde, hayatınızı kolaylaştıracak ürünlere erişebilirsiniz. Ürünlerimiz yüksek standartlara sahip ürünlerdir ve amacına uygun kullanılmaları durumunda son derece verimli sonuçlar elde etmenizi sağlayabilirler. Bu noktada bu ürünleri kullanırken talimatlara uymanız ve ürünün üzerindeki kullanım şekli kısmını okumanız gerektiğini unutmayınız.

Bu Kategoride En Çok Satan Ürünler